Reportáž ze zápasu: Boleslav – Otrokovice 1:2sn

(0:0)

Výtisk – Křenek, Jelínek, Gwuźdź, Kološ, Votruba, Kadlec – Tad. Chroust, Curney, Tom. Chroust – J. Bouška, Novotný, Salát – Ekl, Ludvík, Mátl.

Panthers Otrokovice

Branky a nahrávky: 26. Mátl (Ekl) – 38. Hradil, rozh. nájezd Nagy.

Bolestivé vyřazení. BILLY BOYs se loučí s elitní kategorií Czech Open po čtyřech zápasech. Po páteční dopolední remíze 1:1 se švýcarským Grünenmattem, se kterým uzavřeli základní skupinu, v osmifinálové části nečekaně podlehli Otrokovicím 1:2 po nájezdech.

V bezgólové první části nevyužili nadějné šance Tadeáš Chroust, Votruba či Salát. Skóre reprízy lednového finále Poháru České pojišťovny otevřel až v 26. minutě Mátl, jenž zakončoval akci po levé straně. Autor gólové nahrávky Ekl brzy poté mohl zvýšit, ale jeho střelu zastavila tyč. Další radosti na Czech Open už se BILLY BOYs nedočkali. Dvě minuty před koncem otrokovický Hradil srovnal nahozením z vlastní poloviny a trestná střílení lépe vyšla soupeři.