Dobře rozehraný zápas na Spartě junioři k bodům nedotáhli

21. listopadu 2015, Redakce

Junioři Technology Florbal Mladá Boleslav výborně rozjeli 10. kolo G2 ligy na Spartě, ještě po druhé třetině vedli 5:4, ale na pražském Barrandově nakonec brali všechny tři body domácí. Sparta zvítězila 7:6. V neděli hrají boleslavští junioři od 16 hodin v Nové městské sportovní hale u 5. základní školy proti FbŠ Bohemians.

10.kolo, sobota 21. listopadu 2015
7:6
(1:3, 3:2, 3:1)

ACEMA Sparta Praha

Eckardt - Jeníček, Zouzal, Čáp, Kozdera, Totzauer, Jakob, Zeman, Kryštof, Havlena, Šiška, Mudra, Fejfar, Semerád, Košir, Hendrich, Krejča, Pruner, Špalek.

Fiala (na nájezd ve 20. minutě Pech) - Beran, Kárník, Emlar, Bína, Tovara, Žagan, Jäger, Rozkovec, Novák, Hála, Hrůza, Kopecký, Pešek, Hejduk.

Branky a nahrávky: 18. Hendrich (Čáp), 22. Pruner (Zeman), 31. Čáp (Totzauer), 40. Krejča (Špalek), 46. Totzauer (Hendrich), 47. Krejča (Košir), 48. Krejča (Špalek) - 6. Hrůza (Bína), 8. Emlar (Žagan), 16. Pešek (Kopecký), 22. Pešek (Kopecký), 40. Emlar (Beran), 56. Kopecký (Žagan). Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 46.