Junioři v úplném závěru ztratili zápas proti Spartě

7. prosince 2014, Redakce

Zápas s bláznivým závěrem odehráli junioři ve 13. kole G2 ligy. Na Spartě v 58. minutě vedli 4:3, za minutu prohrávali 4:5, v čase 59:23 srovnali, ale body stejně nemají. V čase 59:59 totiž strhl výhru 6:5 na stranu Sparty domácí Kabele. Ve vyrovnaném středu tabulky tak boleslavští junioři klesli na sedmé místo.

13.kolo, neděle 7. prosince 2014
6:5
(2:1, 1:2, 3:2)

ACEMA Sparta Praha

Černý – Páleník, Kůla, Zouzal, Čáp, Totzauer, Jakob, Kryštof, Jaroš, Šteker, Tomanec, Kabele, Lang, Hendrich, Vadinský, Krejča, Pruner.

Pech – Kotrlec, Lehký, Zakonov, Macků, Hofman, Machač, Emlar, Bína, Štěrba, Rozkovec, Hála, Hrůza, Starý, Nonn.

Branky a nahrávky: 17. Zouzal (Jaroš), 18. Pruner, 28. Pruner (Jakob), 59. Krejča (Pruner), 59. Kabele (Jaroš), 60. Krejča (Kabele) - 13. Lehký (Bína), 39. Lehký (Nonn), 39. Emlar (Štěrba), 58. Zakonov, 60. Kotrlec (Hofman). Rozhodčí: Havelka, Kudláček. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Nejlepší hráči: Jan Krejča - Filip Zakonov.