Junioři v závěru udrželi domácí výhru nad Náchodem

18. října 2014, Redakce

Dvě třetiny jednoznačný vývoj, ale v závěru drama. Junioři v 5. kole G2 ligy vedli nad Náchodem v průběhu druhé třetiny už 5:1, ale hosté se třemi góly vrátili zpět do hry o body. Mladá Boleslav v nervózním finiši nakonec udržela výhru 5:4 a o tři body se pokusí i v neděli. Od 10 hodin hostí v Městské sportovní hale Chodov.

5.kolo, sobota 18. října 2014
5:4
(3:1, 2:1, 0:2)

Knotek - Kotrlec, Emlar, Bína, Rozkovec, Hrůza, Hála, Šterba, Kopecký, Pešek, Nonn, Machač, Macků, Zakonov, Hofman, Lehký, Starý.

Florbal Primátor Náchod

Aster - Zíb, Matoulek, Bachtík, Mědílek, Marel, Hušek, Macháček, Kovář, Dítě, Malík, Hušek, Kováč, Kaválek.

Branky a nahrávky: 1. Malík (vl.), 6. Nonn (Bína), 12. Pešek (Emlar), 33. Kotrlec (Nonn), 35. Hofman (Bína) - 20. Macháček (Malík), 39. Hušek (Macháček), 51. Kováč (Huše), 59. Bachtík (Malík). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 54.