Pátek bez prohry: na závěr remíza s Brnem

14. srpna 2015, Redakce

Už s jistotou prvního místa v osmifinálové skupině AE nastoupili hráči Technology Florbal Mladá Boleslav do závěrečného pátečního zápasu proti Bulldogs Brno. Remízu 1:1 trefil ve druhém poločase Curney. Čtvrtfinále odehraje boleslavský tým v sobotu od 10.30 hodin na Podvinném Mlýně s vítězem pátečního večerního duelu Vítkovice - Warberg.

pátek 14. srpna 2015
1:1
(0:1, 1:0)

Koráb - Krzyžanek, Zakonov, Štěrba, Novák, Kološ, Kadlec, Křenek - Bouška, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Mátl - Ludvík, Salát, Ekl.

itelligence Bulldogs Brno

Kejík – Bauer, Hrazdíra, Jakůbek, Jalový, Jeski, Kadlec – Brom, Coufal, Fuchs, Grábl, Hauser, Juhaňák, Kladivo, Koutný, Mendrek, Ondráček, Voltner, Žižka

Branky a nahrávky: 34. Curney (Natov) – 20. Bauer (Jakůbek). Vyloučení: 1:0, navíc Novák (Boleslav) 5 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 400.

Trenér Pazdera dal ve večerním utkání příležitost hráčům širšího kádru, do prvních dvou obran zařadil Štěrbu (1996) i Zakonova (1999), odpočívali například Jelínek a Fojta.

Důležitým momentem první třetiny byl pětiminutový trest pro boleslavského Nováka za zákrok u mantinelu na polovině hřiště. Dlouhou výhodu proměnil soupeř ve vedoucí gól Bauera.

Těsně před pauzou měl šanci na srovnání Salát, vyběhl z rohu, ale přestřelil. Ve druhé půli zaujal dělovkou Natov, hezkou kombinaci zakončoval Ludvík a ve 34. minutě už se Boleslav dočkala vyrovnání po trefě Curneyho od pravého mantinelu.

Po vstřeleném gólu boleslavský tým ožil, měl i další šance, ale stav 1:1 už se nezměnil.

Teď už se Mladá Boleslav bude chystat na čtvrtfinále, které odehraje v sobotu od 10.30 hodin v hale Podvinný Mlýn proti vítězi pátečního večerního zápasu Vítkovice - Warberg.