Příprava před Czech Open: Boleslav prohrála s Tatranem 5:7

7. srpna 2016, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav má za sebou přípravný zápas před Czech Open 2016. V Nové městské sportovní hale u 5. ZŠ podlehla Tatranu Střešovice 5:7. Utkání hrané na 4x20 minut hrubého času rozhodli hosté v poslední minutě dvěma rozdílovými góly.

neděle 7. srpna 2016
5:7
(1:2, 1:1, 2:2, 1:2)

1. a 2. čtvrtina: Bauer - Jelínek, Novák, Křenek, Krzyžanek - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber. 3. a 4. čtvrtina: Rytych - Jelínek (61. Krzyžanek), Zakonov, Kološ, Gwuźdź - Bína, Fojta, Rožnovják - J. Bouška, Novotný, Tad. Chroust.

Tatran Omlux Střešovice

Rebro - Beneš, Deutsch, Němeček, Mühlfait, Heřmanský, Vítovec - Komárek, Svoboda, Kubovič - Ullmann, Meliš, Tlapák - Brautferger, Švejkovský, Slavík - Fořt.

Branky a nahrávky: 18. Gruber (Krzyžanek), 40. Gruber (Křenek), 49. Tad. Chroust (Novotný), 58. Jelínek, 63. Novotný z tr. střílení - 12. Kubovič (Svoboda), 19. Beneš (Kubovič), 32. Svoboda (Komárek), 44. Beneš, 56. Němeček (Kubovič), 80. Ullmann, 80. Tlapák. Rozhodčí: . Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 155.

Letní neděle nalákala do Nové městské sportovní haly u 5. ZŠ ke dvěma stovkám fanoušků - souboj superfinalistů 2015 lákal. A byla to bohatá florbalová dávka - 4x20 minut hrubého času.

Mladoboleslavský kouč Pazdera měl v akci dva brankáře a čtyři takřka kompletní formace, s nimiž bude pracovat i na Czech Open.

V prvních dvou čtvrtinách na Střešovice fungovala “tatranská” zbraň - Jakub Gruber dal dva pěkné góly a po živých 40 minutách Mladá Boleslav prohrávala 2:3.

Pak domácí poslali do hry dvě nové formace a chvíli trvalo, než vše na hřišti ladilo: čerství mladoboleslavští hráči proti těm rozehraným v červeném.

Nejdřív střešovický Beneš potrestal ztrátu domácích na polovině hřiště (2:4), Tadeáš Chroust snižoval (3:4), ovšem v přesilovce Rytycha překonal skákající ranou Němeček (3:5).

Nevídaným sólem přes celé hřiště korigoval boleslavský Jelínek na 4:5 a na začátku čtvrté čtvrtiny Novotný z trestného střílení proti Rebrovi srovnal.

Závěr vyšel Tatranu, v poslední minutě Ullmann s Tlapákem rozhodli o střešovickém vítězství 7:5.