Proti Chodovu junioři dotáhli čtyřgólovou ztrátu a mají bod

19. října 2014, Redakce

Nedělní dopolední zápas 6. kola G2 ligy se pro juniory Mladé Boleslavi od začátku nevyvíjel dobře a navzdory zřejmé převaze na míčku prakticky v celém průběhu museli dotahovat. Jejich ztráta na Chodov ve třetí třetině narostla až na 1:5, ale pak BILLY BOYs gólově zabrali a čtyřmi trefami dotáhli zápas do prodloužení. Nakonec rozhodovaly až nájezdy, v nichž se jako jediný trefil hostující Štědrý.

6.kolo, neděle 19. října 2014
5:6
(0:2, 1:1, 4:2 - 0:0, 0:1)

Knotek – Kotrlec, Emlar, Bína, Rozkovec, Machač, Hála, Štěrba, Kopecký, Pešek, Nonn, Fiala, Macků, Zakonov, Hofman, Lehký, Hrůza, Starý.

FAT PIPE Florbal Chodov

Mück – Tichý, Volf, Müller, Vošta, Škoula, Jirásek, Švec, Malínský, Krondák, Podskalský, Pletka, Benačan, Grunner, Bielik, Maxa, Plíhal, Běloch, Štědrý.

Branky a nahrávky: 33. Emlar (Kotrlec), 46. Hofman (Bína), 49. Kotrlec (Emlar), 50. Štěrba (Lehký), 55. Kotrlec (Emlar) – 12. Plíhal (Jirásek), 20. Vošta (Běloch), 28. Podsalský (Škoula), 45. Podskalský (Grunner), 46. Plíhal (Vošta), rozhodující nájezd Štědrý. Rozhodčí: Pěnička, Šafář. Vyloučení: 1:2. Využití: 2:0. Diváci: 30. Nejlepší hráči: Petr Hofman - Daniel Mück.