Semifinále se vrátí do Boleslavi za stavu 2:2

5. dubna, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav nevyšel ani jeden venkovní semifinálový zápas. Po pondělní prohře 0:5 Muži v černém prohráli i ve středu - tentokrát 4:9. Stav semifinále je tak vyrovnaný 2:2. Boleslav musí rychle zabrat, pátý zápas se hraje v pátek v Městské sportovní hale od 19 hodin.

středa 5. dubna
9:4
(2:4, 3:0, 4:0)

Tatran Omlux Střešovice

Rebro - Tlapák, Heřmanský, Komárek, Deutsch, Jankulár, Svačinka, Mühlfait, Jiří Kolísko, Jan Kolísko, Slavík, Jakub Kolísko, Beneš, Meliš, Němeček, Svoboda, Vítovec, Ullmann, Brautferger.

Bauer (57. Rytych) - Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Gwuźdź, Kološ, Novák - Krajcigr, Curney, Natov - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - J. Bouška, Novotný, Tad. Chroust.

Branky a nahrávky: 4. Beneš (Komárek), 7. Tlapák (Svoboda), 26. Svoboda (Slavík), 30. Komárek (Brautferger), 32. Komárek, 48. Svoboda (Jakub Kolísko), 49. Meliš (Beneš), 57. Němeček (Ullmann), 60. Komárek - 1. Kološ (Curney), 2. Novotný (J. Bouška), 14. Tad. Chroust (Kološ), 19. Jelínek (Krzyžanek). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 805.

Mladá Boleslav měla zdařilý úvod a během 80 vteřin Kološ s Novotným zrušili kouzlo Rebra, který v pondělním utkání nedostal ani jeden gól.

Když Beneš s Tlapákem ještě do konce sedmé minuty srovnali, Muži v černém se museli snažit o náskok znovu - a úspěšně. Tadeáš Chroust ve 14. minutě přesně zakončoval po rozehrávce standardní situace a Jelínek v závěru úvodní části přesně trefil růžek při signalizované výhodě.

Leč ve druhé třetině Boleslav trpěla. Stále sice měla územní převahu, jenže góly střílel jen Tatran. Svoboda a dvěma trefami Komárek otočili skóre na 5:4 pro Tatran.

Hosté mohli vyrovnat v přesilovce zpočátku třetí třetiny při přesilovce, ale v zakončení se jim nedařilo. Rostlo naopak sebevědomí Tatranu, jehož náskok zvýšili Svoboda a Meliš na 7:4.

Marný boj završilo neproměněné trestné střílení Pluhaře, následná nevyužitá přesilovka, osmý střešovický gól v početní výhodě z hole Němečka a závěrečná trefa Komárka na 9:4 do prázdné boleslavské branky.

Páté semifinálové utkání se hraje v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v pátek od 19 hodin.