1:0 pro Boleslav! V prodloužení rozhodl Jiří Bouška

26. března 2016, Redakce

Tým Technology Florbal Mladá Boleslav se ujímá vedení v semifinálové sérii: první zápas nad 1. SC Vítkovice Oxdog vyhrál 6:5 v prodloužení. Fanoušci v Městské sportovní hale trnuli napětím, domácí vyrovnali na 5:5 až při hře bez gólmana v čase 59:50 díky Janu Jelínkovi a zápas rozhodl v 68. minutě Jiří Bouška. Druhý zápas se hraje v neděli na stejném místě od 17 hodin.

SF1, sobota 26. března 2016
6:5
(3:3, 1:1, 1:1 - 1:0)

Rytych - Křenek, Jelínek, Kološ, Krzyžanek, Kadlec, Gwuźdź - Tom. Chroust, Curney, Natov - J. Bouška, Fojta, Tad. Chroust - Salát, Novotný, P. Bouška - Novák.

1. SC Tempish Vítkovice

Souček - Jankulár, Mertha, Ivan, Šebesta, Řezanina, Nehera, Vilím, Rýpar, Jakubec, Gál, Hájek, Pešat, Bräuer, Hubálek, Matejčík, Jastřembský, Delong, Matúš.

Branky a nahrávky: 1. Natov (Tom. Chroust), 10. J. Bouška (Kološ), 13. Tom. Chroust (Curney), 27. Salát (Pavel Bouška), 60. Jelínek (Novotný), 68 J. Bouška (Kološ). Rozhodčí: Dolanský, Sýkora. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 445.