Béčko přišlo o bod(y) 11 vteřin před koncem třetí třetiny

26. října 2014, Redakce

Zápas s trpkým koncem v neděli odehrál B tým mužů v divizi B. Rezerva posílená o extraligisty Jakuba Výtiska (38 zákroků) a Lukáše Mátla (dva góly) vedla po první třetině nad Wizards DDM Praha 10 5:2, ale to bylo z boleslavského gólového účtu vše. Hosté srovnali a jedenáct vteřin před koncem třetí třetiny strhli tři body na svou stranu za výhru 6:5.

6.kolo, neděle 26. října 2014
5:6
(5:2, 0:2, 0:2)

Technology Florbal MB B

Výtisk - Hanzlík, Cieslar, Hostinský, Volf, Mátl, Pánek, Michal, Tůma, Pechan, Starý.

Wizards DDM P10

Vávra - Policar, Slavíček, Novák, Lazárek, Heller, Smutný, Policar, Šrámek.

Branky a nahrávky: 6. Volf (Hostinský), 6. Mátl (Pánek), 14. Hostinský (Tůma), 16. Hanzlík (Hostinský), 17. Mátl (Pánek) - 16. Smutný (Heller), 17. Lazárek, 29. Smutný (Šrámek), 32. Heller (Šrámek), 51. Smutný (Policar), 60. Lazárek (Smutný). Rozhodčí: Keil, Nepimach. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 9. Nejlepší hráči: Jakub Výtisk - Lukáš Vávra.