Těsná bitva juniorů. Na Tatranu prohráli o gól

9. ledna 2016, Redakce

Den po dospělém týmu Technology Florbal Mladá Boleslav nastoupili ve Střešovicích i junioři. V 16. kole G2 ligy podlehli favorizovanému Tatranu těsně 6:7. Boleslavský tým se čtyři minuty před koncem zásluhou Filipa Zakonova dokázal dotáhnout, ale v předposlední minutě domácí vstřelili vítězný gól. V neděli od 11 hodin pokračuje program pro juniory zápasem na Chodově.

16.kolo, sobota 9. ledna 2016
7:6
(3:0, 1:2, 3:4)

Tatran Střešovice

Blaha - Hudera, Vondruška, Tlapák, Hušek, Šafář, Němeček, Langer, Sluka, Čepelka, Kolísko, Frühbauer, Pixa, Řezník, Mühlfait, Kronďák, Brautferger, Jan Kopecký, Wojnar, Gaitzsch.

Fiala - Hrůza, Bína, Novák, žagan, Veselý, Beran, Hála, Jäger, Sládeček, Tovara, Petrovič, Zakonov, Emlar, Jakub Kopecký, Hejduk, Pešek.

Branky a nahrávky: 5. Brautferger (Tlapák), 7. Brautferger (Němeček), 14. Jan Kopecký (Sluka), 28. Jan Kopecký (Vondruška), 46. Vondruška (Hudera), 52. Jan Kopecký, 59. Vondruška (Jan Kopecký) - 26. Beran (Žagan), 32. Sládeček (Petrović), 45. Bína (Jakub Kopecký), 51. Žagan (Bína), 56. Jakub Kopecký (Žagan), 56. Zakonov (Pešek). Rozhodčí: Hála, Kotala. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69.