Technology florbal Mladá Boleslav

Zápasy » Liga elévů - skupina 3 2015/16

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Sobota 10.10.Florbal MB B K. Vinohrady B 6:9  
1. Sobota 10.10.Boleslav Dvojka 9:5  
1. Sobota 10.10.Sparta Praha White Florbal MB B 4:6  
1. Sobota 10.10.Texas Boleslav 3:18  
1. Sobota 10.10.FA MB Boleslav 4:9  
1. Sobota 10.10.FA MB - Loučeň Florbal MB B 1:16  
2. Sobota 24.10.Pionýr-PS Boleslav 0:39  
2. Sobota 24.10.Boleslav Bučis Team B 33:4  
2. Sobota 24.10.Boleslav Sparta Praha Red 7:2  
2. Sobota 24.10.Florbal MB B Sparta 6:7  
2. Sobota 24.10.Texas Florbal MB B 3:9  
2. Sobota 24.10.Královské Vinohrady Florbal MB B 1:10  
3. Sobota 7.11.Panthers B Boleslav 1:18  
3. Sobota 7.11.Boleslav Sparta Praha Red 4:4  
3. Sobota 7.11.Florbal MB B Texas 8:7  
3. Sobota 7.11.Sparta Florbal MB B 4:5  
3. Sobota 7.11.Boleslav Hořovice 18:1  
3. Sobota 7.11.Jesenice Florbal MB B 12:5  
4. Sobota 21.11.Boleslav Říčany 11:1  
4. Sobota 21.11.Athletics Praha Boleslav 2:15  
4. Sobota 21.11.K. Vinohrady B Florbal MB B 7:6  
4. Sobota 21.11.Florbal MB B Sparta Praha White 7:6  
4. Sobota 21.11.Boleslav SSK KSB Future 8:4  
4. Sobota 21.11.Florbal MB B Texas 6:4  
5. Sobota 5.12.Sparta Praha White Boleslav 2:12  
5. Sobota 5.12.Boleslav Chodov 13:1  
5. Sobota 5.12.FA MB - Loučeň Florbal MB B 1:14  
5. Sobota 5.12.Florbal MB B Texas 11:2  
5. Sobota 5.12.Texas Boleslav 3:14  
5. Sobota 5.12.Královské Vinohrady Florbal MB B 5:7  
6. Sobota 9.1.Boleslav FA MB 15:5  
6. Sobota 9.1.Chodov Boleslav 4:12  
6. Sobota 9.1.Florbal MB B FBC Kralupy n.V. 5:3  
6. Sobota 9.1.Sparta Praha White Florbal MB B 3:6  
6. Sobota 9.1.Boleslav 101. SK Praha 6:3  
6. Sobota 9.1.Královské Vinohrady Florbal MB B 5:7  
7. Sobota 23.1.Wizards Praha Boleslav 0:16  
7. Sobota 23.1.Boleslav FBK Davle 13:2  
7. Sobota 23.1.Bohemians Florbal MB B 4:2  
7. Sobota 23.1.Florbal MB B Hořovice 7:5  
7. Sobota 23.1.Boleslav Říčany 8:7p  
7. Sobota 23.1.Florbal MB B Texas 5:0  
8. Sobota 27.2.Sparta Praha Red Boleslav 8:0  
8. Sobota 27.2.Boleslav BučisTeam 11:10  
8. Sobota 27.2.Florbal MB B Sparta Praha White 8:1  
8. Sobota 27.2.Pionýr-PS Florbal MB B 0:15  
8. Sobota 27.2.Boleslav Olymp Praha 6:5  
8. Sobota 27.2.Boleslav Jesenice 4:6  
9. Sobota 12.3.Boleslav Olymp Praha 5:2  
9. Sobota 12.3.Sparta Praha Red Boleslav 4:8  
9. Sobota 12.3.Boleslav Říčany 3:3  
10. Sobota 2.4.Boleslav Říčany 9:2  
10. Sobota 2.4.Sparta Praha Red Boleslav 3:4  
10. Sobota 2.4.Boleslav Falcon 6:8  
11. Sobota 16.4.Boleslav Říčany 4:7  
11. Sobota 16.4.Benešov Boleslav 7:8  
11. Sobota 16.4.Boleslav Olymp Praha 4:6  
11. Sobota 16.4.Florbal MB B Wizards Praha 2:6  
11. Sobota 16.4.101. SK Praha Florbal MB B 6:5  
11. Sobota 16.4.Florbal MB B Kolín 4:3  
12. Sobota 30.4.Florbal Chodov Grey Boleslav 7:15  
12. Sobota 30.4.Boleslav Texas 8:6  
12. Sobota 30.4.Boleslav Dvojka 8:2  
12. Sobota 30.4.Chodov Florbal MB B 1:6  
12. Sobota 30.4.Florbal MB B Unhošť 8:8  
12. Sobota 30.4.Florbal MB B Benešov B 16:0  

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajTinkyVektex

Hlavní partner

TIP: nábytek