Technology florbal Mladá Boleslav

Zápasy » Liga mladších žáků - skupina 3 2015/16

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Sobota 26.9.Boleslav BučisTeam 2:3  
1. Sobota 26.9.FbC Panthers Boleslav 1:4  
1. Sobota 26.9.Boleslav Sokol Kobylisy 8:2  
1. Neděle 27.9.Florbal MB B Florbal Chodov Grey 9:0  
1. Neděle 27.9.Rudná B Florbal MB B 2:2  
1. Neděle 27.9.Florbal MB B Olymp Praha 9:3  
1. Neděle 27.9.Kolín Florbal MB B 5:4  
2. Sobota 17.10.Florbal Chodov Blue Boleslav 7:6  
2. Sobota 17.10.Boleslav FA MB 14:1  
2. Sobota 17.10.Boleslav Královské Vinohrady 2:1  
2. Neděle 18.10.Rudná B Florbal MB B 2:1  
2. Neděle 18.10.Příbram B Florbal MB B 1:14  
2. Neděle 18.10.Florbal MB B Florbal Chodov Grey 9:1  
2. Neděle 18.10.Florbal MB B Olymp Praha 5:4  
3. Sobota 31.10.Boleslav Sokol Rudná 4:5  
3. Sobota 31.10.Panthers Rudná Boleslav 4:5  
3. Sobota 31.10.Boleslav Královské Vinohrady 7:4  
3. Neděle 1.11.Florbal MB B Olymp Praha 7:0  
3. Neděle 1.11.Dobřichovice Florbal MB B 0:21  
3. Neděle 1.11.Florbal MB B Sokol Kobylisy B 4:3  
4. Sobota 14.11.Boleslav Sokol Rudná 5:1  
4. Sobota 14.11.Florbal Chodov Blue Boleslav 2:2  
4. Sobota 14.11.Sparta Praha Red Boleslav 2:3  
4. Neděle 15.11.Falcon Florbal MB B 0:1  
4. Neděle 15.11.Florbal MB B Příbram 3:1  
4. Neděle 15.11.Florbal MB B Unhošť 2:4  
5. Sobota 28.11.Boleslav Sokol Rudná 7:3  
5. Sobota 28.11.Vosy Praha Boleslav 7:5  
5. Sobota 28.11.Boleslav Benešov 3:4  
5. Neděle 29.11.Olymp Praha Florbal MB B 0:3  
5. Neděle 29.11.Florbal MB B Florbal Chodov Grey 4:0  
5. Neděle 29.11.Sokol Kobylisy B Florbal MB B 2:3p  
6. Sobota 12.12.Boleslav Tatran Střešovice 0:2  
6. Sobota 12.12.Florbal Chodov Blue Boleslav 2:3  
6. Sobota 12.12.Benešov Boleslav 5:3  
6. Neděle 13.12.Florbal MB B Kolín 1:3  
6. Neděle 13.12.Flobo Praha Florbal MB B 1:0  
6. Neděle 13.12.Sparta Florbal MB B 0:7  
7. Sobota 16.1.Wizards Praha Boleslav 2:4  
7. Sobota 16.1.Boleslav Chodov 6:0  
7. Sobota 16.1.FbC Panthers Boleslav 0:6  
7. Neděle 17.1.Florbal MB B Florbal Chodov Grey 5:2  
7. Neděle 17.1.Příbram Florbal MB B 4:1  
7. Neděle 17.1.Florbal MB B Draci 6:5  
8. Sobota 30.1.Boleslav Kladno 3:3  
8. Sobota 30.1.Vosy Praha Boleslav 0:5  
8. Sobota 30.1.Boleslav Tatran Střešovice 2:1sn  
8. Neděle 31.1.Florbal MB B Olymp Praha 6:0  
8. Neděle 31.1.Florbal Chodov Grey Florbal MB B 2:7  
8. Neděle 31.1.Orka Čelákovice Florbal MB B 2:1  
9. Sobota 20.2.Boleslav Benešov 4:2  
9. Sobota 20.2.Florbal Chodov Blue Boleslav 2:2  
9. Sobota 20.2.Boleslav Tatran Střešovice 1:2  
9. Neděle 21.2.Florbal MB B Flobo Praha 5:1  
9. Neděle 21.2.Florbal Chodov Grey Florbal MB B 3:0  
9. Neděle 21.2.Olymp Praha Florbal MB B 2:7  
10. Sobota 19.3.Boleslav Vosy Praha 4:2  
10. Sobota 19.3.FbC Panthers Boleslav 2:4  
10. Sobota 19.3.Florbal Chodov Blue Boleslav 4:3  
10. Neděle 20.3.Olymp Praha Florbal MB B 1:7  
10. Neděle 20.3.Olymp Apollon Florbal MB B 1:13  
10. Neděle 20.3.Orka Čelákovice Florbal MB B 2:3p  
11. Sobota 9.4.Říčany Boleslav 2:8  
11. Sobota 9.4.Boleslav Královské Vinohrady 1:1  
11. Sobota 9.4.Vosy Praha Boleslav 1:2  
11. Neděle 10.4.Florbal MB B Sparta 8:0  
11. Neděle 10.4.Orka Čelákovice Florbal MB B 2:2  
11. Neděle 10.4.Florbal MB B Kladno 1:5  
12. Sobota 23.4.Boleslav Florbal Chodov Blue 1:4  
12. Sobota 23.4.Sokol Rudná Boleslav 4:2  
12. Sobota 23.4.Boleslav FA MB 8:1  
12. Neděle 24.4.Black Angels Florbal MB B 4:2  
12. Neděle 24.4.Florbal MB B FBC Kralupy n.V. 5:3  
12. Neděle 24.4.Florbal MB B Unhošť 5:0  

    Další sezóny

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajTinkyVektex

Hlavní partner

TIP: nábytek