Technology florbal Mladá Boleslav

Zápasy » 1. liga dorostenců - skupina B 2016/17

kolodatumdomácíhosté třetiny
2. Sobota 24.9.Benešov Boleslav 4:13 (1:4, 1:4, 2:5)
Branky a nahrávky: 11. Slunečko (Vachoušek), 24. Vachoušek (Slunečko), 32. Švarc (Zídek), 44. Bouček - 5. Štecha (Jäger), 9. Hunsdorfer (Kárník), 9. Kreysa (Štecha), 10. Hejduk (Šlechta), 19. Kárník (Hejduk), 21. Jäger, 23. Kreysa (Kárník), 28. Kreysa, 33. Hájek (Kreysa), 34. Švejda (Vyhnánek), 40. Kárník (Hunsdorfer), 41. Šlechta (Pařízek), 45. Kárník (Martínek).
2. Sobota 24.9.Sokol Kobylisy Boleslav 2:8 (1:1, 1:1, 0:6)
Branky a nahrávky: 7. Pavézka (Víšek), 25. Neužil - 1. Hejduk (Sládeček), 19. Hejduk (Kárník), 31. Martínek, 32. Martínek (Sládeček), 33. Kreysa (Jäger), 37. Hejduk (Hunsdorfer), 39. Hunsdorfer, 41. Kreysa (Hunsdorfer).
3. Sobota 8.10.Králův Dvůr Boleslav 0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
Branky a nahrávky: 8. Hejduk (Štecha), 17. Hunsdorfer, 27. Sládeček (Kreysa), 39. Hejduk (Pařízek), 40. Vyhnánek (M. Korych), 45. Sládeček (Kárník).
3. Sobota 8.10.Chodov Boleslav 4:8 (1:3, 3:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 1. Eremiáš (Strnad), 18. Seger (Chládek), 25. Eremiáš, 28. Eremiáš (Doubek) - 2. Lehečka (Kárník), 11. Hejduk (Hunsdorfer), 11. Kreysa (Šlechta), 23. Pařízek (Sládeček), 37. Kreysa (Goll), 37. Jäger (Kárník), 43. Hunsdorfer (Kreysa), 44. Kreysa (Goll).
5. Sobota 22.10.Kladno Boleslav 4:9 (1:2, 1:2, 2:5)
Branky a nahrávky: 9. Všetečka (Pánek), 19. Sochor (Makovička), 40. Plášek (Merta), 42. Sochor - 13. Vyhnánek (Lehečka), 15. Goll (Martínek), 21. Hunsdorfer (Sládeček), 24. Hunsdorfer (Sládeček), 32. Švejda (Lehečka), 34. Hejduk (Kárník), 38. Vyhnánek, 40. Sládeček (Lehečka), 41. Jelínek (Goll).
5. Sobota 22.10.Bohemians Boleslav 9:6 (2:1, 4:1, 3:4)
Branky a nahrávky: 1. Forman (Kavan), 9. Buršík (Horák), 16. Netrefa, 20. Soukup (Kubánek), 24. Beneš, 28. Forman (Horák), 31. Netrefa (Juha), 36. Netrefa (Šebek), 39. Kadlec (Beneš) - 2. Lehečka, 20. Pařízek (Sládeček), 34. Kárník (Lehečka), 35. Peštál (Vyhnánek), 36. Hunsdorfer, 45. Hunsdorfer (Goll)
8. Sobota 12.11.Bohemians Boleslav 11:5 (2:2, 5:1, 4:2)
Branky a nahrávky: 2. F. Horák (Buršík), 9. Forman (Kratina), 17. Netrefa (Kubánek), 20. Kavan (J. Horák), 25. F. Horák (Soukup), 27. Soukup (Bolard), 28. Forman (Buršík), 38. F. Horák (Buršík), 38. Kavan (Zavřel), 45. Netrefa (Kavan), 45. Beneš (Zavřel) - 7. Sládeček (Kárník), 11. Hejduk (Martínek), 30. Vyhnánek (Lehečka), 31. Lehečka (Goll), 39. Hunsdorfer (Kreysa).
8. Sobota 12.11.Sokol Kobylisy Boleslav 3:4 (1:3, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Mühlbach, 25. Janeba (Pavézka), 35. Lubina (Mühlbach) - 2. Kreysa (Sládeček), 5. Lehečka (Hunsdorfer), 7. Kárník (Vyhnánek), 19. Štecha (Kreysa).
10. Sobota 26.11.Tatran Střešovice Boleslav 6:5 (3:2, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 2: Fišer (Švéda), 7. Šimůnek (Langer), 8. Husťák (Langer), 23. Husťák (Langer), 39. Manek (Husťák), 44. Langer - 4. Švejda (Jäger), 7. Lehečka (Kárník), 18. Švejda (Jäger), 43. Kreysa, 45. Martínek (Lehečka).
10. Sobota 26.11.Sparta Boleslav 12:3 (4:1, 4:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 6. Kovařík, 9. Hurt (Jírek), 12. F. Tlapa (Špaček), 14. Hurt (Žďárský), 24. Pergler (P. Tlapa), 24. Hurt (Mutínský), 25. P. Tlapa (Horák), 26. Mutínský, 33. Kovařík (Pergler), 39. Linhart, 40. Kovařík (P. Tlapa), 40. Jírek (Mutínský) - 13. Lehečka (M. Korych), 22. Hunsdorfer (Lehečka), 41. Sládeček (Kreysa).
12. Sobota 10.12.Boleslav Králův Dvůr 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 3. Lehečka, 9. Lehečka (Hejduk), 17. Kreysa (Sobotka), 37. Šlechta, 44. Kárník (Hejduk) - 15. Paulát (Sochor), 33. Herejt (Sochor).
12. Sobota 10.12.Boleslav Chodov 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Švejda (Goll) - 4. Seger, 10. Pěnička, 19. Řezáč (Seger), 19. Novotný (Lombino), 20. Řezáč (Daněk), 34. Lombino (Adam).
13. Sobota 21.1.Kladno Boleslav 2:7 (2:1, 0:0, 0:6)
Branky a nahrávky: 3. Makovička (Burda), 13. Burda (Makovička) - 8. Hájek (Goll), 34. Sládeček (Kárník), 36. Sládeček (Lehečka), 38. Sládeček (Šlechta), 39. Sládeček (Goll), 41. Šlechta, 41. Kárník (Hejduk).
13. Sobota 21.1.Black Angels Boleslav 9:2 (3:0, 3:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 1. Obuškevič (Boček), 3. Burian (Obuškevič), 14. Burian (Žaloudek), 17. Obuškevič (Burian), 17. Rulíšek (Čejka), 18. Čáslava (Jireček), 36. Rulíšek (Čejka), 37. Burian (Boček), 39. Obuškevič (Verner) - 20. Pařízek, 32. Sládeček (Vyhnánek).
15. Sobota 11.2.Benešov Boleslav 5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Vojtíšek (Slunečko), 13. Klápa, 25. Klápa (Půlpán), 31. Vachoušek (Slunečko), 44. Klápa - 9. Vyhnánek (Jäger), 14. Kreysa (Lehečka), 16. Vyhnánek, 40. Jelínek (Švejda).
15. Sobota 11.2.Tatran Střešovice Boleslav 4:6 (2:1, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 6. Pelech (Janda), 12. Remeš (Janda), 18. Kerzel (Salaďak), 35. Pojar (Kerzel) - 9. Vyhnánek (Švejda), 24. Lehečka (Kreysa), 30. Lehečka (Kreysa), 37. Lehečka (Kreysa), 38. Švejda (Vyhnánek), 42. Kreysa.
18. Sobota 25.2.Boleslav FbC Panthers 9:2 (5:1, 4:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Sládeček (Štecha), 6. Kárník (Hájek), 8. Goll (Vyhnánek), 11. Korych, 15. Hunsdorfer (Švejda), 21. Šlechta (Korych), 25. Sobotka (Švejda), 26. Kreysa (Martínek), 29. Kárník (Jelínek) - 9. Petrák (Prokůpek), 26. Mattes (Záveský).
18. Sobota 25.2.Boleslav Black Angels 6:11 (3:3, 1:4, 2:4)
Branky a nahrávky: 2. Vyhnánek (Martínek), 9. Lehečka (Goll), 10. Šlechta (Martínek), 16. Kárník (Šlechta), 39. Hájek (Hunsdorfer), 45. Lehečka (Korych) - 3. Obuškevič (J. Boček), 8. Švara (Čáslava), 112. Čejka (Švara), 27. M. Boček (J. Boček), 28. Čejka (Hausmann), 29. J. Boček, 30. Švara, 31. M. Boček (J. Boček), 33. Rulíšek (Čejka), 42. Čejka (Hromada), 44. Burian.
21. Sobota 18.3.FbC Panthers Boleslav    
21. Sobota 18.3.Sparta Boleslav    

    Další sezóny

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajTinkyVektex

Hlavní partner

TIP: nábytek