Technology florbal Mladá Boleslav

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.XXL ve fanshopuStálý sortiment fanshopu Technology Florbal Mladá Boleslav, tedy dresy, trička i mikiny, nově můžete objednávat i ve velikosti XXL. Doplněn byl také sklad zboží v dříve vyprodané velikosti XS.
25.2.Škoda Mobil s JelínkemJan Jelínek, obránce Technology Florbal Mladá Boleslav a od ledna zaměstnanec Škoda Auto, odpovídal pro únorové vydání firemního měsíčníku Škoda Mobil. Elektronickou verzi najdete tady.
23.2.Junioři proti TatranuSoupeřem juniorů Technology Florbal Mladá Boleslav ve čtvrtfinále play-off G2 ligy bude stejně jako v minulých třech sezonách Tatran Střešovice. Série začne o víkendu 4. a 5. března dvěma zápasy v Praze.
15.2.Zakonov na MS juniorůObránce Technology Florbal Mladá Boleslav Filip Zakonov je v první části české nominace pro květnové mistrovství světa juniorů. Boleslavský útočník Jakub Bína musí zabojovat o jedno ze čtyř zbývajících volných míst, na které je devět adeptů. Šampionát hráčů do 19 let se hraje od 3. do 7. května ve švédském Växjö. Česká nominace tady.
5.2.Lístky na SuperfináleVstupenky na Superfinále 2017 do boleslavských sektorů 108 a 109 si můžete zakoupit při všech čtyřech závěrečných domácích zápasech základní části Tipsport Superligy ve stánku fanshopu v Městské sportovní hale. Všechny podrobnosti najdete tady.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner