Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.2.Gól měsíce lednaSóloakce Jana Jelínka v oslabení zakončená brankou v zápase proti Spartě postoupila do finálového výběru Gól měsíce ledna. Anketu pořádá TVcom.cz a hlasovat můžete tady.
23.2.Termín Letního kempuLetní kemp a příměstský tábor Technology Florbal Mladá Boleslav proběhne od pondělí 23. července do pátku 27. července 2018. Bližší informace zveřejní klub v průběhu března.
7.2.Florbalista sezonyV nejvýznamnější kategorii Florbalista sezony, kterou Český florbal mezi svými anketami vyhlašuje, je po první části hlasování Jiří Curney na druhém místě. Jeho spoluhráč z Technology Florbal Mladá Boleslav Milan Tomašík je devátý. Vede obhájce prvenství Matěj Jendrišák.
6.2.Florbalové anketyČeský florbal postupně zveřejňuje průběžné výsledky svých vyhlašovaných anket: po první části sezony 2017/2018 je Jiří Curney na druhém místě v hlasování o Nejužitečnějšího hráče Tipsport Superligy. V kategorii Brankář sezony je Lukáš Bauer třetí a David Rytych osmý, mezi trenéry figuruje Jan Pazdera na šestém místě a mezi juniory je Filip Zakonov devátý.
6.2.Jelínkova sóloakceV anketě TVcom.cz o Nejlepší gól 4. týdne Tisport Superligy je boleslavská trefa Jana Jelínka po sóloakci v oslabení v domácím zápase proti Spartě. Hlasovat můžete tady.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner