Technology florbal Mladá Boleslav

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

17.7.Soupeři na Czech OpenTechnology Florbal Mladá Boleslav v základní skupině Czech Open narazí na itelligence Bulldogs Brno, ACEMA Sparta Praha a EräVikingit. Pražský turnaj bude probíhat od 10. do 13. srpna, Boleslav obhajuje čtvrtfinálovou účast.
17.7.Umea Scandic Cup 2017Stejně jako v minulých dvou letech zamíří Technology Florbal Mladá Boleslav za závěrečnou předsezonní přípravou do Švédska. Na Umea Scandic Cupu 2017 budou boleslavskými soupeři Team ThorenGruppen, Granlo BK a Zug United. Boleslav do Umea odletí ve středu 30. srpna a vrátí se v pondělí 4. září.
4.7.All-Star Bohemia TrophyObránce Jan Řehoř a útočník Jan Natov z Technology Florbal Mladá Boleslav jsou v All-Star Teamu Bohemia Trophy. Šestici doplňují brankář Jonathan Hjelm z AIK, jeho spoluhráč z obrany Kevin Lieback Asp a z útoku Andreas Stefansson a také další útočník Jonas Svahn z IBK Dalen.
4.7.Reportáž 1. BoleslavskéTriumf Technology Florbal Mladá Boleslav na turnaji Bohemia Trophy v reportáži 1. Boleslavské TV můžete zhlédnout tady.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner