Technology florbal Mladá Boleslav

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 17.11.-19.11.

 
 

22. listopadu 2017, Redakce

Oba týmy mladších žáků i dorostenců a juniorka odehrály své zápasy o prodlouženém víkendu od pátku 17. listopadu do neděle 19. listopadu. Všem družstvům se vesměs dařilo, vyčnívají především dvě výhry v 1. dorostenecké lize nad pražskými soupeři.

KB liga juniorů - skupina B

19.11. Technology Florbal MB - FBC Plzeň 8:4

Hodnocení trenéra Lukáše Studeného: "Zápas byl do poslední části vyrovnaný, díky dvěma brejkům a výkonu našeho brankáře jsme utkání zvládli. Zodpovědnost vůči vlastnímu týmu stále není naší silnou stránkou. Těšíme se na další domácí zápasy."

1. liga dorostenců - skupina B (17.11.)

Black Angels - Technology Florbal MB 3:4
Tatran Střešovice - Technology Florbal MB 5:7

Hodnocení trenéra Radima Křenka: "Výsledkově zvládnuté zápasy proti těžkým soupeřům. S Black Angels jsme si to komplikovali zbytečnými chybami v rozehrávce a špatnou koncovkou při brejkových situacích. V utkání proti Tatranu jsme se mohli spolehnout na výbornou obranu, sebevědomou hru na míčku a kvalitní zakončení. To všem nám pomohlo k vedení 6:1 po dvou třetinách. Výsledek nakonec vypadá vyrovnaně, protože soupeř nám dal tři góly v power-play, kterou hrál polovinu poslední třetiny. V obou zápasech nám výborně zachytali brankáři a celkově jsme se mohli opřít o dobrý týmový výkon"

PH+SČ liga dorostenců - skupina B (19.11.)

Technology Florbal MB White - Sokol Benátky nad Jizerou 10:1
FBC Draci Říčany modří - Technology Florbal MB White 3:16

Hodnocení trenéra Radima Křenka: "Oba zápasy se nesly ve znamení dobývání soupeřovy branky. Kluci se s tím snažili poprat a výsledkově zvládli obě utkání v pohodě. Jsem rád, že jsme si vyzkoušeli hru do plných a kluci si zastříleli. Pro mladší hráče to bylo opět o získávání zkušeností ve starší kategorii."

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 2. koš (19.11.)

Technology Florbal MB Black - ACEMA Sparta Praha Blue 1:3
FC Bučis Team Black - Technology Florbal MB Black 0:7
Technology Florbal MB Black - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:2

Hodnocení trenéra Jakuba Grubera: "Po dlouhé době jsme si mohli zkusit jiný koš než první a kluci si v prvním zapase mysleli, že to asi půjde samo. Celý zápas byl v režii soupeře a my jsme se nemohli dostat do tempa. Bohužel pro nás, první zapas rozhodl celý turnaj. Za druhý a třetí zápas si kluci zaslouží pochvalu, přiblížili jsme se k optimálnímu standardu hry, kterým se chceme prezentovat a ukázali jsme, že umíme hrát také hezký kombinační florbal. Z toho mám osobně velkou radost, protože některé akce na jeden dotek byly skvělé."

Liga mladších žáků - skupina 3 - A - 5. koš (19.11.)

Technology Florbal MB White - SK Florbal Benešov I. 1:5
Kanonýři Kladno jezdci - Technology Florbal MB White 5:3
Technology Florbal MB White - zucastnise.cz Tatran Střešovice 3:2

Hodnocení trenéra Václava Mlsny: "Z výkonu na turnaji mám smíšené pocity. V prvním zápase proti Benešovu nám chyběl klid na hokejkách. S obtížemi jsme si nahrávali a do zakončení jsme se dostali jen výjimečně. Tudíž jsme prohráli 1:5. Do druhého zápasu proti Kladnu jsme nastoupili v pozměněné sestavě a hned to bylo na výkonu znát. Více jsme stříleli a dostávali jsme se do nebezpečných situací. Jen nám chybělo to pověstné "štěstí" a tak i když jsme měli více ze hry a měli jsme 22 střel, tak nás Kladno porazilo 5:3, když dokázalo z osmi střel vstřelit pět gólů. V utkání o páté místo jsme narazili na Tatran. Ten jsme po bojovném výkonu dokázali porazit 3:2. Tento turnaj nám ukázal naše slabiny, na které se musíme v trenincích zaměřit a zapracovat na nich. Velký dík patří rodičům, kteří nás - i když se nedařilo - neustále hlasitě podporovali."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner