Technology florbal Mladá Boleslav

Hlavně nezlobte! Boleslav v kampani podporující slušné chování

 
 

11. prosince 2017, Redakce

Každý rodič malého florbalisty už ta čtyři hesla nejspíš dobře zná: Jste na turnaji dětí. Florbal je jen hra. Rozhodčí jsou jen lidé. Tohle není Superfinále. Mládežnické turnaje v regionu Praha + Středočeský kraj od této sezony provází kampaň Hlavně nezlobte na podporu slušného chování diváků. Mezi třiceti zapojenými kluby je také Technology Florbal Mladá Boleslav.

Jakmile vstoupíte do haly při mládežnickém florbalovém turnaji, mezi prvními vidíte tabuli se čtyřmi vzkazy: Jste na turnaji dětí. Florbal je jen hra. Rozhodčí jsou jen lidé. Tohle není Superfinále.

Na zdech visí plakát s podobným designem a stejným vyzněním. Prostor pro hráče ohraničuje červenobílá páska s nápisem: Hlavně nezlobte.

Celkem třicet oddílů je zapojených do kampaně, kterou nachystal Region Praha + Středočeský kraj. Promotým každý víkend vyráží na mládežnický turnaj do vybraného města a prezentuje kampaň, rozdává drobné dárky, chystá soutěže, natáčí rozhovory s hráči, trenéry, rodiči, rozhodčími i pořadateli. 

V neděli 10. prosince už podruhé přijel promotým na akci Technology Florbal Mladá Boleslav, konkrétně na turnaj elévů. 

"Z našeho pohledu se jedná o velice přínosný projekt, protože je důležité šířit povědomí o kultuře na sportovních událostech, obzvlášť v mládežnických kategoriích," říká sportovní manažer boleslavského klubu Jan Pazdera.

Kampaň Hlavně nezlobte primárně cílí do úrovně kategorie mladší žáci, Boleslav ji posouvá i výš a propaguje ji též na turnajích starších žáků a dorostu. 

Takže nezapomeňte: Hlavně nezlobte! 

WebFacebookInstagram

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner