Technology florbal Mladá Boleslav

Závěr roku 2017 s dětmi na Vánočním kempu

 
 

2. ledna, Redakce

Poslední dny uplynulého kalendářního roku patřily v Technology Florbal Mladá Boleslav především dětem. Boleslavský klub pro ně připravil Vánoční kemp, během tří dnů zdokonalovaly své schopnosti přes čtyři desítky malých florbalistů.

Florbalový kemp patří k tradičním letním boleslavským událostem, v roce 2017 se konal už dvanáctý ročník. V prosinci nově Boleslav přidala do kalendáře kratší, vánoční obdobu.

Garantem Vánočního kempu byl hlavní trenér superligového týmu Jan Pazdera, dětem se věnovali také hráči A týmu, například Jan Natov, Radim Křenek či Tomáš Chroust.

"Na Vánočním kempu jsme přivítali nejen kluky z Boleslavi a okolí, ale také například z Plzně," poznamenává Pazdera. 

Každodenní program od středy 27. prosince do pátku 29. prosince začínal vždy v 9.00 a končil v 16.00, mezi tím děti trávily čas dvěma herními tréninky v Nové městské sportovní hale, poznaly prvky kondiční specializace a hned první den si s nimi o florbale povídal také český reprezentant a dlouholetý hráč švédské superligy Milan Tomašík. Pro rodiče bylo výhodou, že dle vlastního rodinného programu mohli vybírat mezi jednodenním, dvoudenním i třídenním programem.

Video: Jaký byl Vánoční kemp v Boleslavi?

Po premiérovém ročníku Vánočního kempu bude další novinkou Jarní kemp v období školních jarních prázdnin, které jsou pro Mladou Boleslav stanoveny na 5. března - 11. března. Sledujte web florbalmb.cz.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner