Technology florbal Mladá Boleslav

Pojeďte na pohárové finále do Mostu! Boleslav pořádá zájezd

 
 

6. ledna, Redakce

Zažijte první vrchol florbalové sezony s Technology Florbal Mladá Boleslav! Klub pořádá autobusový zájezd na finále Poháru České pojišťovny, které se hraje v úterý 16. ledna v Mostě. Boleslavským soupeřem budou Vítkovice.

Popáté v řadě Mladá Boleslav postoupila do finále Poháru České pojišťovny, v Mostě bude usilovat o čtvrtou trofej do klubové sbírky - a každý fanoušek může být u toho! 

Za dotovanou cenu 100 korun pořádá boleslavský klub autobusový zájezd, cena zahrnuje cestu z Mladé Boleslavi do Mostu a zpět, a také vstupenku do klubového sektoru. Sortiment Made in Bolka Shopu bude v prodeji ve Sportovní hale Most, fanoušci budou také vybaveni tleskadly, v kotli budou také bubny a vlajky.  

Finále Poháru České pojišťovny 2018

Florbal Mladá Boleslav - 1. SC Vítkovice
úterý 16. ledna, 20.00, SH Most
Dotovaná cena zájezdu: 100 korun
Způsob platby: předem v kamenné prodejně Made in Bolka Shopu (Nová MSH, Zalužanská 1457) v úterý 9. ledna (13.00 - 17.30) či ve čtvrtek 11. ledna (13.00 - 17.30), případně po individuální dohodě na e-mailu novotny@florbalmb.cz
Odjezd autobusu: v 17.00 od MSH Mladá Boleslav (U Stadionu 1322)
Návrat autobusu: po skončení finále od SH Most (očekávaný příjezd do Mladé Boleslavi okolo půlnoci)
Zastávka v Praze: autobus zastavuje cestou tam i zpět také v Praze u stanice metra Letňany u parkoviště P+R. Nástup po cestě do Mostu cca v 17.40. V případě, že chcete využít tuto možnost, uveďte to do poznámky v on-line přihlášce.
Podmínky: v autobuse je zakázáno konzumovat alkoholické nápoje.
Uzávěrka přihlášek: v neděli 14. ledna ve 14.00 hodin, případně do vyčerpání kapacity autobusu
Způsob přihlášení: v on-line formuláři níže

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner