Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 6.1. - 7.1.

 
 

9. ledna, Redakce

Florbalový rok 2018 začal pro mládež Technology Florbal Mladá Boleslav turnajem Prague Floorball Cup a kromě toho o víkendu 6. a 7. ledna nastoupili do soutěžních zápasů také junioři a hráči přípravky. Přinášíme přehled výsledků s komentáři trenérů a fotkami.

KB liga juniorů - skupina B

6.1. Technology Florbal MB - Kanonýři Kladno 9:5
7.1. FBŠ Slavia Plzeň - Technology Florbal MB 0:13

Komentář trenéra Petra Kološe: "Jsem rád, že sobotní utkání proti Kladnu jsme výsledkově zvládli. Nedělní zápas v Plzni byl z našeho pohledu poklidný, přestože jsme zejména v první třetině udělali spoustu chyb a zbytečných drobných faulů."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 2. koš

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Technology Florbal MB White 6:4
Technology Florbal MB White - Orka Čelákovice 3:8
Technology Florbal MB White - Technology Florbal MB Black 4:5

Technology Florbal MB Black - Wizards DDM Praha 10 Orange 1:5
Prague Tigers Orange - Technology Florbal MB Black 10:6
Technology Florbal MB White - Technology Florbal MB Black 4:5

Komentář trenéra Petra Kološe: "Současně s košovými soutěžemi se přípravka účastnila také turnaje Prague Floorball Cup, takže i s ohledem na to družstva White a Black doplnili hráči z týmu Blue a vyzkoušeli si tak vyšší koš. Kluci bojovali a drželi krok s kvalitnějšími týmy z pohledu rozložení sil v koších. Věřím, že si všichni užili atmosféru domácího turnaje, děkujeme rodičům za podporu."

Liga přípravek 3+1 - skupina 3 - B - 3. koš

Florbalová akademie MB - Technology Florbal MB Blue 17:3
Technology Florbal MB Blue - FbK Olymp Praha Poseidon 1:17
Black Angels Mini - Technology Florbal MB Blue 16:2

Komentář trenéra Daniela Korycha: "V turnaji jsme zařadili do sestavy hráče, kteří nastoupili do svých úplně prvních zápasů. Navzdory nepříznivým výsledkům kluci bojovali, snažili se a se stejnou pílí se určitě brzy dočkají i svých prvních výher."

Prague Floorball Cup

Přehled všech výsledků najdete v samostatném článku k turnaji, který jsme průběžně aktualizovali. Níže najdete hodnocení trenérů jednotlivých kategorií.

Radim Křenek, trenér kategorie 2003 (starší žáci): "Ve skupině jsme si zahráli proti týmům, které jsme výkonnostně převyšovali a na výsledcích to bylo znát. I takové zápasy se musíme naučit zvládat, i když tempo hry určujeme prakticky jen my. To se nám celkem povedlo. Čtvrtfinále proti Plzni bylo podobným zápasem, přestože výsledek 3:1 tomu úplně neodpovídá. Soupeř byl dobrý v obraně i co se týče fyzické hry. My se trochu trápili v koncovce, musíme být klidnější. Semifinálová prohra 2:3 se silným Chodovem nás moc mrzí, všichni jsme chtěli víc. Celkově jsme si turnaj užili, kluky musím pochválit za nasazení i super atmosféru v týmu. Určitě nás čeká ještě hodně práce v dalších měsících sezony. Rád bych také poděkoval rodičům za podporu."

Jakub Gruber, trenér kategorie 2005 (mladší žáci): "Z našeho vystoupení nemáme dobré pocity. Poté, co jsme kvůli horšímu skóre nepostoupili do play-off A, jsme chtěli play-off B pokud možno vyhrát. Ale hned ve čtvrtfinále jsme narazili na Bohemians, kteří nás porazili a my se loučili s turnajem. Tento zápas se hrál v brzkych ranních hodinách, ale pro soupeře to bylo stejné a ten se na zápas připravil lépe. 

Pokud se ohlédneme za zápasy ve skupině, rozhodovaly maličkosti a chybělo málo, abychom si zahráli minimálně jeden kvalitní zápas v play-off A. Nejvetší problémem jednoznačně byly neproměněné šance v zápase s Chodovem a herní výpadek ve druhé polovině dobře rozehraného zápasu se Spartou. Předvedená hra na turnaji nebyla ideální. Kluci na tom jsou technicky dobře, ale rychlostně a takticky zaostáváme za nejlepšími týmy.

Z turnaje si odvážíme nové zkušenosti a doufám, že se poučíme z chyb. I nám trenérům turnaj otevřel oči a poukázal na to, v čem bychom měli na trénicích zapracovat. 

Hráčům děkujeme za chování mimo hřiště - od pátku do neděle nebyl žádný problem v chování. Obrovský dík patří rodičům, kteří nás po celý turnaj povzbuzovali, hnali dopředu a také děkujeme za pomoc při přesunech mezi zápasy."

Tadeáš Chroust, trenér kategorie 2007 (elévové): "Na turnaji jsme se střetli s týmy, které během ligové sezony nepotkáváme. Především zápas proti Ústí nám ukázal nedostatky, na kterých musíme pracovat. Věřím, že kluky tento výsledek bude motivovat a budou chtít na sobě pracovat, aby se zlepšili a abychom na příštím turnaji udělali lepší výsledek. Klukům děkuji za přístup během turnaje a rodičům za podporu."

Pavel Bouška, trenér kategorie 2009 (přípravka): "V základní skupině jsme porazili Brno a Liberec, s Olomoucí - pozdějšími vítězi - jsme remizovali. Díky skóre jsme postoupili jako vítěz skupiny. V bojích o medaile jsme se utkali s druhým libereckým týmem, který jsme také porazili. Poté jsme znovu remizovali s Olomoucí a šli do posledního zápasu s Black Angels. Nepovedl se nám začátek a rychle jsme prohrávali 0:5. Kluci bojovali až do konce, ale zápas se nepovedlo otočit a prohráli jsme 5:8. Kluci se snažili, na hřišti nechali vše. Na turnaji jsme prohráli jen jeden zápas - ten poslední - a bylo z toho třetí místo. Kluci dostali medaile a měli nakonec také radost." 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner