Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Před pohárovým finále míří Boleslav do České Lípy

 
 

12. ledna, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav čeká pomyslná generálka před nadcházejícím finále Poháru České pojišťovny. V sobotu 13. ledna odehraje boleslavský tým zápas 20. kola Tipsport Superligy v České Lípě.

Myšlenky boleslavských hráčů už možná lehce odbočují do Mostu, který letos hostí finále Poháru České pojišťovny. Ještě před tím je tu ale jeden superligový úkol a také na severu... 

Boleslav v sobotu hraje u superligového nováčka v České Lípě. Soupeře už dvakrát v sezoně porazila doma: v lize  7:4, ve skupinové fázi poháru 8:4. "Víme, že nás Lípa umí potrápit. Očekávám těžké utkání ve specifických podmínkách proti vyhecovanému soupeři. Za Lípu nastoupí spousta našich nedávných hráčů a obzvlášť na ně se těším," říká boleslavský trenér Jan Pazdera. Stejně jako před týdnem v Ústí nad Labem (7:3) platí: "Potřebujeme splnit povinnost a získat tři body."

Česká Lípa je z tria nováčků zatím nejúspěšnější. Už uhrála osmnáct bodů a není daleko od toho, aby vůbec nemusela do play-down. V Lípě hostují Jaromír Ekl a Tomáš Kadlec, na soupisce najdeme i další známá jména Štěpána Slaného, Ivana Ponomareva či Daniela Štěrbu. 

Pro Boleslav půjde o pomyslnou generálku před finále Poháru České pojišťovny, obhájce čeká po roce další souboj s Vítkovicemi. V úterý do Mostu mohou vyrazit i boleslavští fanoušci - stále je otevřené přihlášování na  autobusový zájezd

Servis

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal Mladá Boleslav

  • zápas 20. kola Tipsport Superligy se hraje v sobotu 13. ledna od 19.00 v SH Česká Lípa
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: TVcom.cz
  • rozhodčí: Milan Baloun, Roman Šuvada

Věděli jste, že...

Jaromír Ekl je nejproduktivnějším hráčem České Lípy? Za 19 zápasů nasbíral 29 bodů (11+18).

Video: Tipsport Superliga: Boleslav - Česká Lípa 7:4

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner