Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Závěr základní části začíná pro Boleslav v Liberci

 
 

7. února, Redakce

V Tipsport Superlize zbývá odehrát v základní části čtyři kola a Technology Florbal Mladá Boleslav zahájí závěrečný boj o co nejlepší pozici pro play-off v Liberci. Utkání 23. kola se hraje v SH Dukla Liberec v neděli 11. února od 15 hodin.

Závěrečné dostihy začínají. Superligové týmy mají poslední čtyři příležitosti uhrát v základní části body a zlepšit svou výchozí pozici před rozhodující fází sezony.

Podíváme-li se na tabulku od spodu, bojuje se o lepší příčky v play-down, přímou záchranu (9. a 10. místo), o průnik do play-off, o místo v elitní čtyřce a samozřejmě také o prvenství. Do tohoto boje se řadí i Boleslav, která ztrácí dva body na vedoucí duo Chodov & Vítkovice, které proti sobě o nadcházejícím víkendu hraje.

Mladou Boleslav čeká krátká cesta do Liberce, který je aktuálně desátý. Postup do play-off už velmi pravděpodobně Severočechům uteče, ale i desítka je zajímavá, protože zaručuje záchranu bez nutnosti hrát play-down.

Jak už to při střetech Boleslavi a Liberce bývá obvyklé, i tentokrát proti sobě půjdou hráči, kteří mají minulost v soupeřově týmu. Na liberecké soupisce jsou exboleslaváci Jan Baudisch, Vojtěch Hrůza, Pavel Hůza, Jakub Kopecký, Daniel Kroupa a Petr Salát. Naopak z boleslavského týmu hráli krátce či déle za Liberec Lukáš Bauer, Radim Křenek a Josef Pluhař.

“V lize si už nemůžeme dovolit žádné zaváhání. Na bojovně hrající Liberec se určitě dobře připravíme,” říká boleslavský trenér Jan Pazdera.

Servis

FBC Liberec - Technology Florbal Mladá Boleslav

  • zápas 23. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 11. ledna od 15.00 v SH Dukla Liberec
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: TVcom.cz
  • rozhodčí: Jiří Müller, Matouš Novosad

Věděli jste, že...

Liberec uhrál doma méně bodů než venku? Z cizích hřišť přivezl třináct bodů, doma jich získal devět.

Sestřih: podzimní zápas Mladá Boleslav - Liberec (13:4)

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner