Technology florbal Mladá Boleslav

Začíná play-off! Nenechte si ujít víkendové zápasy v Boleslavi

 
 

7. března, Redakce

Startuje bitva, v níž ten nejúspěšnější potřebuje devět výher. Začíná florbalové play-off 2018. Technology Florbal Mladá Boleslav se řadí mezi favority na titul, ve čtvrtfinále vyzývá Sokol Pardubice. První dva zápasy se hrají v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v sobotu od 19 hodin a v neděli od 16 hodin.

Kdo to dotáhne do premiérového Superfinále v Ostravě? A kdo ovládne sezonu 2017/2018? 

Oheň play-off 2018 se rozhoří už o víkendu. 

Vzplane i v Mladé Boleslavi, která ve čtvrtfinálové sérii nastoupí proti Pardubicím. 

"Jde o tým s výborným přechodem do útoku, což v kombinaci s kvalitní produktivitou především v první polovině sezony znamenalo, že Pardubice byly schopné hrát vyrovnané zápasy i s týmy z nejlepší trojky," upozorňuje boleslavský trenér Jan Pazdera na silné stránky soupeře. "Pardubice také mají kvalitní přesilovky, takže musíme být disciplinovaní."

To vše nic nemění na tom, že favoritem je Boleslav. V základní části panovala, zatímco Pardubice skončily osmé a do play-off jdou poprvé.

Mimochodem, v předchozích třech sezonách Boleslav vyhrála čtvrtfinálové série vždy 4:0 na zápasy (2016/2017 nad Ostravou, 2015/2016 nad Otrokovicemi a 2014/2015 nad Spartou). 

Pardubice premiérově postupily do play-off především zásluhou znamenité první poloviny základní části. V té druhé postupně padaly tabulkou, vyhrály jen čtyři zápasy a osmičku uhájily o dva body před devátou Ostravou. 

"Jsme si vědomi naší pozice, ve které do play-off jdeme. To však v žádném případě neznamená, že bychom skládali zbraně předem. Nečeká nás vůbec nic lehkého, ale maximálně se připravíme a věřím, že odevzdáme maximální výkony," řekl pardubický trenér Ladislav Štancl webu  ceskyflorbal.cz

1. čtvrtfinále play-off

Technology Florbal Mladá Boleslav - Sokol Pardubice

2. čtvrtfinále play-off

Technology Florbal Mladá Boleslav - Sokol Pardubice

Sestřih: boleslavské domácí vítězství 6:2 v základní části nad Pardubicemi

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner