Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Made in Bolka Shop! Vše pro florbalisty i fanoušky

 
 

6. listopadu 2017, Redakce

V Mladé Boleslavi otevírá nová klubová florbalová prodejna. Made in Bolka Shop najdete v Nové Městské sportovní hale u 5. ZŠ na adrese Zalužanská 1457. Otevřeno bude mít každé úterý a čtvrtek od 13.00 do 17.30 hodin.

Chcete si vybrat novou hokejku? Nové boty? Jiné florbalové vybavení? Nebo si pořídit merchandising Technology Florbal Mladá Boleslav?

Pro všechny členy boleslavských klubů, další florbalisty, sportovce i fanoušky právě otevírá Made in Bolka Shop, jediná specializovaná prodejna nabízející sortiment klubových partnerů Salming, Mizuno, Amix, dalších partnerských značek a fanouškovské kolekce Made in Bolka.  

Prodejnu najdete v Nové městské sportovní hale u 5. ZŠ na adrese Zalužanská 1457. Otevřeno bude každé úterý a čtvrtek od 13.00 do 17.30 hodin. Individuální návštěvu si každý může domluvit také mimo tyto časy s Petrem Novotným na telefonním čísle 602 725 663 či e-mailu  novotny@florbalmb.cz.

"Cítili jsme, že je správný čas vylepšit servis pro naše členy, všechny mladoboleslavské florbalisty, další sportovce a fanoušky také v dostupnosti florbalového vybavení. Rozsah činností souvisejících se zabezpečením klubových potřeb a spolupráce s partnerskými značkami dávno přerostl možnosti našeho sekretariátu. Je nezbytné tuto oblast výrazně posílit a zefektivnit. Jsem rád, že projekt klubové prodejny bude mít na starost Petr Novotný, který má mnohaleté zkušenosti s obchodem a díky své hráčské kariéře detailně zná florbalové zboží, přání i potřeby sportovců. Těžko bych si dokázal představit lepší tvář a osobnost reprezentující klub v této oblasti," říká generální manažer Technology Florbal Mladá Boleslav Tomáš Pacák.

"Prvním otevíracím dnem je úterý 7. listopadu, v Made in Bolka Shopu rádi poradíme všem florbalistům i fanouškům. Členům Technology Florbal Mladá Boleslav, Florbalové akademie Mladá Boleslav a hráčům Regionální amatérské florbalové ligy nabízíme slevu 20% z maloobchodních cen na zboží značky Salming a slevu 25 % na zboží značky Mizuno. Nad rámec těchto slev samozřejmě připravujeme další akční ceny na vybrané produkty," představuje nový obchodní manažer klubu Petr Novotný. 

Fanouškovský e-shop pokračuje nadále v nezměněné podobě, osobní odběr je nově možný právě v klubovém Made in Bolka Shopu, který bude sloužit také jako check point.

Made in Bolka Shop

Kde nás najdete?
V Nové Městské sportovní hale u 5. ZŠ na adrese Zalužanská 1457, Mladá Boleslav 293 01.

Jak se k nám dostanete?
U bočního vchodu do Nové Městské sportovní haly ze strany od dětského hřiště naleznete označený zvonek. Prodejna se nachází v prvním patře v prostorech sekretariátu klubu. V otevíracích hodinách je možné se k prodejně dostat také průchodem z tribuny. 

Kdy máme otevřeno?
Každé úterý a čtvrtek od 13.00 do 17.30. Individuální návštěvu si můžete domluvit s Petrem Novotným na telefonním čísle 602 725 663 nebo přes e-mail novotny@florbalmb.cz.

Jaký sortiment prodáváme?
Najdete u nás značky Salming, Mizuno, Amix a fanouškovskou kolekci Made in Bolka. Členové Technology Florbal Mladá Boleslav, Florbalové akademie Mladá Boleslav a hráči Regionální amatérské florbalové ligy mají slevu 20% na zboží značky Salming a slevu 25% na zboží značky Mizuno.


Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner