Technology florbal Mladá Boleslav

Než přijede Chodov, míří Boleslav na pohár do Chomutova

 
 

8. listopadu 2017, Redakce

Než nastane nedělní vrchol boleslavského podzimu v Tipsport Superlize a souboj jarních superfinalistů, musí si Technology Florbal Mladá Boleslav splnit pohárovou povinnost. Ve čtvrtek 9. listopadu hraje v Chomutově utkání osmifinálové skupiny. Zápas začíná v 19 hodin.

Oči boleslavských fanoušků už šilhají k neděli, protože naprostý TOP zápas se blíží. V Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi dojde na duel jarních superfinalistů. 

Sami florbalisté však ještě musí zaměřit pozornost na čtvrtek. Pokračuje osmifinálová fáze Poháru České pojišťovny - i ten je pro Boleslav coby obhájkyni triumfu důležitý. 

Poslední pohároví vítězové zahájili osmifinálovou skupinu říjnovým domácím vítězstvím 8:4 nad Českou Lípou. Teď míří k soupeři z první ligy do Chomutova. 

"Jedná se o zápas, který je vzhledem k naším ambicím v poháru důležité nepodcenit a zvládnout roli favorita. Na druhou stranu, vnímám, že je to utkání, ve kterém můžou dostat prostor naši talentovaní junioři," říká boleslavský trenér Jan Pazdera a prozrazuje: "V prvním útoku s Honzou Natovem a Jiřím Curneyem nastoupí Lukáš Netrefa. S Martinem Rožnovjákem a Jakubem Bínou zažije debut za A tým Patrik Rozkovec."

Chomutov je v druhé nejvyšší české soutěži aktuálně desátý, naposledy prohrál regionální derby s Litvínovem 2:4. V prvním utkání osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny doma podlehl Tatranu Střešovice 4:13.

Servis

Florbal Chomutov - Florbal Mladá Boleslav

  • druhý zápas osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny se hraje ve čtvrtek 9. listopadu od 19.00 v MSH Chomutov
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • rozhodčí: Jan Knap, Martin Kněžík

Věděli jste, že...

Chomutov je nováčkem první ligy? V jarní baráži vyřadil Pelhřimov 3:1 na zápasy.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner