Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Bitva o první místo! Boleslav v neděli doma proti Spartě

 
 

13. února, Redakce

Boj o pozice pro play-off vrcholí. Technology Florbal Mladá Boleslav dvě kola před koncem základní části Tipsport Superligy drží nejlepší výchozí pozici a v neděli 17. února české mistry čeká zápas o první místo. V Městské sportovní hale se utkají s druhou Spartou. Bitva začíná v 17.00 hodin.

Závěr základní části probíhající sezony je obzvlášť zajímavý, protože dvě kola před koncem jsou nejlepší čtyři týmy těsně seřazené takto: 1. Mladá Boleslav 60 bodů, 2. Sparta 59, 3. Vítkovice 57, 4. Chodov 56. Už to je sama o sobě zajímavá zápletka, které ještě dodávají šmrnc vzájemné zápasy těchto soupeřů v závěrečných kolech.

Mladá Boleslav může rozhodnout v neděli doma. Když v souboji aktuálně dvou nejlepších týmů porazi Spartu v základní hrací době, bude mít jistotu prvního místa, nejlepší výchozí pozice pro play-off a také si zajistí Prezidentův pohár, který se v Tipsport Superlize letos poprvé uděluje.

“Máme velkou motivaci zápas vyhrát a získat tím nejlepší pozici pro play-off. To, že nás čeká souboj o první místo právě se Spartou, není náhoda, protože Sparta v celé sezoně velice dobře pracuje. Je to tým s velkým charakterem, který je těžké v zápase zlomit. Musíme předvést maximální kvalitu po celé utkání,” říká boleslavský trenér Jan Pazdera.

Sparta, loňský semifinálový boleslavský soupeř, v minulém kole prohrála 4:5 v prodloužení s Vítkovicemi a na závěr základní části ji ještě čeká střet s Chodovem.

Boleslavský klub registruje zvýšený zájem o nedělní bitvu o první místo. Proto doporučuje fanouškům včasné zajištění vstupenek - v předprodeji jsou v síti Ticketportal.


25. kolo Tipsport Superligy

Technology Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha

zápas 25. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 17. ledna od 17.00 hodin v MSH Mladá Boleslav

Videopřenos: LSTV.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský

Předprodej vstupenek: Ticketportal.cz

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner