Technology florbal Mladá Boleslav

Boleslav míří do Brna, i s jejím bývalým kanonýrem Krajcigrem

 
 

22. října 2016, Redakce

Radek Krajcigr se poprvé postaví klubu, v jehož oranžovo-černých barvách nasázel za minulou sezonu 47 gólů. S Mladou Boleslaví ho v neděli čeká cesta do Brna. Zápas 7. kola Tipsport Superligy začíná ve staré hale areálu Vodova v 17 hodin.

Sportovní souboje mezi Mladou Boleslaví a Brnem vyplňují probíhající víkend. V sobotu se proti sobě nejdřív postavili fotbalisté a skončilo to remízou 3:3, což bylo překvapení. Další rozhodně nechtějí dopustit florbalisté. Do Brna jedou v roli favoritů, což připouští i trenér Jan Pazdera, avšak varuje: "Brno letos vnímám jako tým, který dokáže ztratit body s outsiderem, ale zároveň zaskočit papírového favorita. Musíme udržet koncentraci celý zápas."

Jedním z příběhů, který se ponese zápasem, bude návrat Radka Krajcigra. V Bulldogs prožil životní sezonu 2015/2016, během níž včetně play-off nasázel 47 gólů. V neděli přijede jako soupeř. 

Kromě Krajcigra v létě Brno ztratilo také Aleše Jakůbka, který ukončil kariéru. V úvodu sezony to bylo znát, Brno zaváhalo například v Otrokovicích (2:4), nepříliš přesvědčivě vypadá i jeho poslední superligový výsledek na Kladně a hubené vítězství 4:3. Na druhou stranu, Brněnští dokázali vyhrát například ve Střešovicích (8:7 v prodloužení). 

Uprostřed týdne Brno naskočilo do osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny v Ostravě, kterou zdolalo 6:5. 

Tipsport Superliga, 7. kolo

itelligence Bulldogs Brno - Technology Florbal Mladá Boleslav  

neděle 23. října, 17.00, MSH Vodova, stará hala

On-line: ceskyflorbal.cz

Videopřenos: TVcom.cz


Jak to bylo loni? Boleslav doma porazila Brno 9:4, u něj vyhrála 6:3.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner