Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Boleslav zahajuje pohár v pondělí v Náchodě

 
 

17. srpna 2018, Redakce

Na hřišti nadšeného nováčka první ligy zahájí Technology Florbal Mladá Boleslav cestu Pohárem České pojišťovny 2018. V Náchodě v tamní Sportovní hale nastoupí v pondělí 20. srpna ve 20.00 hodin.

Pohár České pojišťovny změnil svou tvář z pohledu harmonogramu, elitní týmy začínají už v srpnu. Los přiřknul Mladé Boleslavi do skupiny právě Náchod, další prvoligový tým Black Angels a Pardubice. O novinkách v pohárové soutěži jsme podrobněji psali tady.

Náchod bude teprve druhým českým soupeřem Mladé Boleslavi v letošním létě. Dosud čeští mistři čelili takřka výhradně zahraničním sokům, a to jak na vítězné Bohemia Trophy, tak v domácím přípravném dvojzápase proti švýcarským klubům Langnau a Köniz. Jedinou výjimkou byl střet s Tatranem Střešovice.

Klub ze severovýchodu Čech je nováčkem první ligy, tedy druhé nejvyšší soutěže a na pohárový souboj s Mladou Boleslaví se náležitě těší. “Potkat hned v prvním zápase sezony jeden z nejlepších týmů na světě je celkem mazec. Asi to bude kolotoč, ale necháme na hřišti všechno,” slibuje v rozhovoru na klubovém webu Náchoda jeho útočník Tomáš Zíbr.

Zápasem v Náchodě pro Boleslav začnou nabité týdny. Ještě do konce srpna odehraje venkovní pohárové zápasy v Praze proti Black Angels (neděle 26. srpna) a ve Skutči proti Pardubicím (úterý 28. srpna). V dalším týdnu letí na přípravný turnaj Umeå Scandic Cup do Švédska a po návratu už zahájí Tipsport Superligu, přičemž ještě během září stihne sedm ligových zápasů.

"V utkání proti Náchodu dostanou přiležitost také někteří talentovaní hráči z našeho juniorského týmu," prozrazuje boleslavský trenér Jan Pazdera.

Pohár České pojišťovny

Florbal Náchod - Florbal Mladá Boleslav  

  • hraje se v pondělí 20. srpna od 20.00 v SH TJ Náchod
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • rozhodčí: Lukáš Ležák, Martin Ležák

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner