Technology florbal Mladá Boleslav

Boleslaváci na EFT: Natov se prosadil proti Švýcarům i Švédům

 
 

4. listopadu 2017, Redakce

Klub Technology Florbal Mladá Boleslav vyslal tři své hráče na listopadový reprezentační turnaj Euro Floorball Tour. Ve švýcarském Kirchbergu nastoupili za dospělý národní tým Jan Natov s Milanem Toamšíkem a za juniorský výběr Lukáš Netrefa.

Boleslavští útočníci patřili mezi střelce ve všech zápasech dospělého národního týmu. Ve čtvrtek proti Finům se drzým průnikem prosadil Milan Tomašík. Pak převzal "štafetu" Jan Natov, který proměnil vítězný nájezd v pátečním utkání proti Švýcarsku a prosadil se též na závěr turnaje v sobotu proti Švédsku. 


Od mantinelu ke gólu. Milan Tomašík předvedl proti Finům skvělou individuální akci, při níž skóroval.

Češi připravující se na pražský šampionát 2018 odjíždí ze Švýcarska povzbuzeni výhrou nad domácím týmem. Slušně dokázali vzdorovat i Finsku (3:5) a Švédsku (3:6).


Střelec. Po roce a půl nastoupil Jan Natov za národní tým a soupeři si na něj museli dávat pozor nejen kvůli ostrému pohledu.

Nově se tvořící tým do 19 let, který bude mít vrchol na jaře 2019, nastoupil ke svému prvnímu turnaji série Euro Floorball Tour a také si vedl zdatně. Porazil Švýcarsko 6:5, na čemž se jedním gólem podílel boleslavský Lukáš Netrefa. S Finskem prohrál 7:9 a se Švédskem 5:6.


Nová juniorská generace. Lukáš Netrefa součástí nově se tvořícího národního týmu do 19 let. 4x foto: Swiss Unihockey

Začátkem týdne se všichni reprezentanti připojí zpět k superligovému týmu. Ve čtvrtek Mladá Boleslav hraje pohárové utkání v Chomutově a velká výzva ji čeká doma v neděli, kdy v souboji posledních superfinalistů hostí od 17 hodin pražský Chodov. Vstupenky jsou v předprodeji přes  Ticketportal

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner