Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Český a švýcarský mistr proti sobě: Boleslav vs. Köniz

 
 

7. srpna 2018, Redakce

Zajímavé srovnání nabídne středeční přípravný zápas mezi Technology Florbal Mladá Boleslav a Floorball Köniz. V Městské sportovní hale se totiž ve středu od 18.30 hodin utkají aktuální šampioni české a švýcarské ligy.

Švýcarský mistr Floorball Köniz přijíždí na Czech Open a před startem pražského turnaje vyrazí do Mladé Boleslavi.

Bude to “nový” Köniz. Už bez hvězdného Manuela Maurera, který po titulu odešel do švédského Växjö. Pryč jsou také Švédové Jesper Johansson a Hampus Dargren. Tým skládá nový trenér z Finska Jyri Korsman, který dosud pracoval pro EräViikingit pro sportovní manažer. V mužstvu mu zůstal šikovný český reprezentant Patrik Dóža.

Souboj v Mladé Boleslavi bude zajímavý i s výhledem na lednový Pohár mistrů ve švédském Gävle. I tam se týmy mohou střetnout - a to v podstatně důležitějším utkání.

Mladá Boleslav jde do středečního přípravného zápasu se skvělou ofenzivní vizitkou. Ve sobotu porazila Tatran Střešovice  11:2 a v pondělí uspěla proti Unihockey Tigers Langnau dokonce 14:1.

“Hodně se těším, určitě to bude nejtěžší utkání z těch tří. Jsem zvědavý a doufám, že to bude další zápas, který nás bude bavit,” řekl útočník Tadeáš Chroust, jeden ze tří boleslavských autorů hattricku v pondělní přípravě proti Langnau, ve videorozhovoru po utkání.

Příprava

Technology Florbal Mladá Boleslav - Floorball Köniz

Už od 16.00 proti sobě v MSH Mladá Boleslav nastoupí týmy Technology Florbal Mladá Boleslav U19 a Floorball Köniz U21.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner