Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Curney vládne Tipsport Superlize, Rytych je brankářem sezony

 
 

10. června 2016, Redakce

Tři významná ocenění pro hráče Technology Florbal Mladá Boleslav na pátečním galavečeru Florbalista sezony 2015/2016: kanonýr Jiří Curney obhájil trofej pro nejužitečnějšího hráče Tipsport Superligy a v kategorii Florbalista sezony skončil třetí. David Rytych vyhrál pořadí brankářů.

Jiří Curney - nejužitečnější hráč Tipsport Superligy: 1. místo

Znáte to, říká se: Vyhrát je těžké, obhájit ještě těžší. A "Karasovi" se to povedlo - navíc v ohromné konkurenci. Mimořádně užiteční byli i jiní: třeba chodovští šampioni Dóža s Ondruškem či vítkovický Matejčík. Ale nejužitečnějším hráčem Tipsport Superligy je přesně po roce opět Jiří Curney.

Další umístění mladoboleslavských hráčů v kategorii: 4. Jan Jelínek, 14. Radek Krajcigr (v minulé sezoně hrál za Brno), 22. Jan Natov, 31. David Rytych, 38. Petr Kološ, 49. Petr Krzyžanek, 52. Ondřej Fojta, 62. Tomáš Novák, 70. Jiří Bouška, 83. Petr Novotný.

Jiří Curney - Florbalista sezony: 3. místo

A zase ten Curney! Není moc hráčů, jejichž stabilně vysoká forma by s dalšími a dalšími sezonami stále rostla. Nechme mluvit Curneyho ligová čísla: ročník 2013/2014: 55 bodů, ročník 2014/2015: 65 bodů, ročník 2015/2016: 80 bodů. I proto mu v kategorii Florbalista sezony patří 3. místo. Více hlasů dostali jen krajánci ze švédské superligy Matěj Jendrišák a Martin Tokoš. 

Další umístění mladoboleslavských hráčů v kategorii: 7. Jan Jelínek, 9. Radek Krajcigr (v minulé sezoně hrál za Brno), 20. Jan Natov, 44. David Rytych.


Dva "nej". Nejužitečnější hráč Tipsport Superligy Jiří Curney (vlevo) a Brankář sezony David Rytych.

David Rytych - Brankář sezony: 1. místo

Jednička mladoboleslavského týmu v uplynulé sezoně. Rytych si držel úspěšnost zákroků nad 80 procenty, dvakrát vychytal nulu (v základní části proti Vítkovicím, v play-off v prvním čtvrtfinále proti Otrokovicím), v play-off nechyběl ani minutu. Po odmlce se vrátil do reprezentace, chytal na únorové kvalifikaci mistrovství světa i dubnovém Euro Floorball Tour v Lausanne. 

Další umístění mladoboleslavského brankáře v kategorii: 11. Jakub Koráb.

Mladá Boleslav v dalších oceňovaných kategoriích

Trenér sezony: 5. Jan Pazdera, 24. Petr Kološ.

Junior sezony: 4. Jakub Bína, 19. Filip Zakonov.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner