Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Junioři postupují do druhé fáze KB ligy pro elitních 12 týmů

 
 

15. října 2018, Redakce

Junioři Technology Florbal Mladá Boleslav v druhé fázi KB ligy budou nastupovat proti nejlepším českým týmům. Postup mezi dvanáct nejúspěšnějších týmů soutěže si zajistili nedělním závěrečným vítězstvím 14:4 nad FBC Štíři České Budějovice.

Čtyřiadvacet účastníků KB ligy juniorů bylo na startu této sezony rozděleno do čtyř skupin po šesti, z nichž vždy tři nejlepší mají zajištěný postup do elitní druhé fáze.

Mladá Boleslav vedená trenérem Martinem Šáchou v konkurenci Chodova, Střešovic, Sokol Brno Gullivers, Milevska a Českých Budějovic obsadila třetí místo za pražskými týmy a zajistila si tedy postup mezi nejlepší.

"Jsem rád, že jsme splnili dílčí cíl, který jsme si s týmem před sezonou společně stanovili. První polovina skupinové fáze se nám nevydařila dle našich představ, ale v druhé části kluci ukázali, jakou má tým sílu a jak kvalitními hráči opravdu jsou. Věřím, že účast mezi dvanácti nejlepšími týmy KB ligy nám pomůže ještě více zlepšit naši hru a na konci sezony budeme bojovat o nejvyšší umístění," řekl trenér Martin Šácha. 

Dalšími boleslavskými soupeři teď budou ve druhé fázi Bohemians, Sparta, Pardubice, Black Angels, Liberec, Ústí nad Labem, Hummel Hattrick Brno, Ostrava a Vítkovice. Každý se utká s každým doma a venku, hrát se bude do 24. února 2019. Pak následuje play-off.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner