Technology florbal Mladá Boleslav

Magazín Made in Bolka s Janem Natovem o nové reprezentaci

 
 

11. listopadu 2017, Redakce

Kdo v reprezentaci Janu Natovovi přenechal oblíbené číslo 8? Jaký je finský trenér národního týmu Petri Kettunen? A jaký měl dojem z posledního Euro Floorball Tour? Magazín Made in Bolka k nedělnímu utkání proti Chodovu je nabitý rozhovorem s boleslavským vousáčem. Určitě si ho nezapomeňte vyzvednout u vstupu na tribunu.

Tady je malá ochutnávka. O čem taky Jan Natov v interview mluví? 

O reprezentační šanci: 

"Teď se tam hodně střídají hráči, takže jsem potkal i kluky, kteří v národním týmu dřív nebyli. Je dobré, že teď mají příležitost takřka všichni, kterým to jde v české lize. Změna to pro mě byla také v tom, že jsem naskočil do takových zápasů po roce a půl (poprvé od EFT v dubnu 2016). To byl největší šok."

O vítězném nájezdu proti Švýcarsku a gólu proti Švédsku:

"Vážím si obou momentů. Proti Švýcarsku jsem mohl dát gól už ve hře. Před nájezdy za mnou přišel trenér Kettunen a řekl: "Půjdeš ty." Neptal se, jestli na nájezd chci, nebo nechci. Prostě to rozhodl. A gól proti Švédům? Já snad v nároďáku nedal gól nikomu jinému než Estonsku a Švédsku. Takže tenhle byl další. A navíc vypadal docela dobře (krásná trefa od mantinelu pod horní tyč)."

O nedělním domácím zápase s Chodovem:

"Moc se na zápas těším. Jsem zvědavý, co dokážeme předvést proti klubu, který doteď v lize ztratil jen jeden bod. Věřím, že dokážeme vyhrát."

Vstupenky na souboj posledních superfinalistů (začátek v neděli v 17 hodin v MSH Mladá Boleslav) si můžete pořídit v předprodeji přes  Ticketportal a vybrat si tak konkrétní sedačky. 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner