Technology florbal Mladá Boleslav

Mikulášský zápas s Ostravou: co všechno děti čeká?

 
 

29. listopadu 2017, Redakce

Mikuláš, čert a anděl budou boleslavskými posilami na sobotním domácím utkání. Technology Florbal Mladá Boleslav věnuje svůj 300. zápas v základní části v nejvyšší soutěži především dětem, proti Ostravě nastoupíme v Městské sportovní hale od 19 hodin.

Mikulášský florbalový program začne v Mladé Boleslavi už v pátek - mládežníky čekají odpoledne dovednostní soutěže s deseti stanovišti a také Salming Hawk Test Day, kde si hráči vyzkouší novou hůl Hawk z dílny Salmingu. 

Vyhodnocení soutěží proběhne o přestávkách sobotního superligového zápasu - už za účasti Mikuláše, čerta a anděla. Děti se s nimi mohou vyfotit ve fotokoutku, po zápase bude probíhat autogramiáda a chystá se překvapení...

Úvod prosince je také dobrým časem o přemýšlení nad správnými vánočními dárky, stánek Made in Bolka Shopu nově nabízí fanouškovské dresy Milana Tomašíka, Jana Natova, Petra Novotného a Jakuba Grubera - vše i v dětských velikostech. Doplněny byly také dresy Jiřího Curneyho a Jana Jelínka. Vybrat si můžete i v  e-shopu

Sobotní utkání bude pro Boleslav jubilejní - čeká ji 300. zápas v nejvyšší soutěži v základní části, přičemž se pokusí o 190. vítězství za tři body. 

"Čeká nás speciální zápas, těšíme se, že dorazí mnoho našich členů a o to větší motivaci proti Ostravě budeme mít," říká boleslavský trenér Jan Pazdera. 

Servis

Technology Florbal Mladá Boleslav - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

  • zápas 15. kola Tipsport Superligy se hraje v sobotu 2. prosince od 19.00 v MSH Mladá Boleslav
  • předprodej vstupenek: ticketportal.cz
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: LivesportTV.cz
  • rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora

Věděli jste, že...

Ostrava bude boleslavským soupeřem také ve čtvrtfinále Poháru České pojišťovny? Hraje se ve středu 20. prosince od 19.30 hodin v MSH Mladá Boleslav.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner