Technology florbal Mladá Boleslav

Nabitá neděle: domácí zápas se Znojmem a Výběr soupeřů

 
 

1. března, Redakce

Neděle překlopí florbalovou sezonu. Hraje se poslední kolo základní části Tipsport Superligy, po kterém vzápětí následuje Výběr soupeřů pro čtvrtfinále play-off. Technology Florbal Mladá Boleslav hraje v Městské sportovní hale od 17 hodin proti TJ Znojmo LAUFEN CZ. Boleslav vede tabulku a hraje o první místo.

Mladá Boleslav má první místo nadosah. Před závěrečným kolem, jehož všechny zápasy mají jednotný začátek v neděli v 17 hodin, vede o bod před pražským Chodovem. To znamená, že Boleslav potřebuje ke stvrzení triumfu jakékoliv domácí vítězství nad znojemským nováčkem.

"Oba týmy hrají o hodně. Naše ambice jsou jasné, Znojmo se v případě bodového zisku může vyhnout play-down. My chceme získat tři body a potvrdit první místo," říká boleslavský trenér Jan Pazdera. 

Boleslavi se povedl finiš základní části - na rozdíl od konkurentů Chodova a Vítkovic vyhrála poslední čtyři zápasy, takže je prvenství nejblíž.

Znojmo je teď dvanácté, o bod za Českou Lípou a Libercem, s nimiž bude na dálku soupeřit o kýženou desátou příčku zajišťující záchranu bez nutnosti podstoupit nevyzpytatelné play-down. 

Utkání v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi začíná v 17 hodin. Hned od 20 hodin následuje Výběr soupeřů, v němž si Boleslav zvolí svého protivníka pro čtvrtfinále play-off. Série začne v Boleslavi o víkendu 10. a 11. března. Už nyní je jisté, že v sobotu se bude hrát od 19 hodin a v neděli od 16 hodin. 

Servis

Technology Florbal Mladá Boleslav - TJ Znojmo LAUFEN CZ

  • zápas 26. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 4. března od 17.00 v MSH Mladá Boleslav
  • předprodej vstupenek: ticketportal.cz
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: TVcom.cz
  • rozhodčí: František Pangerl, Jiří Šedivý

Věděli jste, že...

Znojmo hrálo v Mladé Boleslavi v nejvyšší soutěži naposledy 27. září 2009? Domácí tenkrát zvítězili 6:4.  

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner