Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Novým hlavním trenérem juniorů se stal Martin Šácha

 
 

23. května, Redakce

Juniorský tým Technology Florbal Mladá Boleslav povede v sezoně 2018/2019 hlavní trenér Martin Šácha. Svým novým svěřencům se představil v pondělí 21. května, kdy také odstartovala příprava na nadcházející ročník. První zápasovou zkouškou juniorů bude červencový turnaj Prague Games.

Martin Šácha přichází do trenérského týmu Technology Florbal Mladá Boleslav z partnerské Florbalové akademie Mladá Boleslav, kde v posledních pěti sezonách vedl prvoligové družstvo žen. Před fúzí Florbalové akademie s Nymburkem působil také tam.

Svůj krok vnímá jako posun kupředu ve své trenérské kariéře. “Nabídka působit v Technology Florbal Mladá Boleslav je pro mě velkou výzvou. Těším se na změnu a na práci s talentovanými hráči, jejichž cílem by mělo být prosadit se výhledově do superligového týmu Mladé Boleslavi. Ač přicházím do nového klubu, myslím si, že bych měl těžit z toho, že boleslavské prostředí a sportovní zázemí dobře znám.” řekl Martin Šácha.

Sportovní manažer Technology Florbal Mladá Boleslav Jan Pazdera ke změně říká: “S předstihem jsme věděli, že pro novou sezonu budeme potřebovat obsadit post trenéra juniorů. Martina přivádíme coby trenéra, který vzešel z mladoboleslavského prostředí. Vnímám, že je to mladý, ambiciozní, pracovitý trenér, který má veškeré předpoklady věnovat kvalitní péči našemu juniorskému týmu a rozvoji hráčů. Martin bude navazovat na předchozí čtyřletou dobře odvedenou práci Petra Kološe a Tomáše Nováka, pro které by bylo obtížné skloubit svou profesi s dalším trenérským angažmá v klubu.”

Nyní se naplno rozběhne příprava nového juniorského týmu. “V nejbližším čase budeme trénovat čtyřikrát týdně, přičemž tři tréninky budou zaměřené především kondičně a jeden trénink bude herní,” představil Šácha plány. Turnaji Prague Games (11.-14. července) bude předcházet také víkendové herní soustředění.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner