Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Po šesti dnech znovu proti Vítkovicím! V dohrávce ligy

 
 

22. ledna 2017, Redakce

Už tak bývají jejich bitvy maximálně napínavé. Florbalové souboje Vítkovic a Mladé Boleslavi patří k tomu nejzáživnějšímu. A teď mu navíc dodá šmrnc i nedávná minulost. Stejní soupeři proti sobě jen šest dnů po vzájemném finále Poháru České pojišťovny. Tentokrát v dohrávce 17. kola Tipsport Superligy - v ostravském Sportovním centru Dubina se hraje od pondělních 18 hodin a přímý přenos vysílá ČT sport.

Bublinky šampaňského už vyprchaly. Ze zlatého poháru i opojených myslí úterních vítězů. 

Pohár České pojišťovny je pro tuto sezonu uzavřen boleslavským triumfem.

Zlínské finále, v němž Boleslav porazila Vítkovice 3:1 a vrátila se po roční odmlce na pohárový trůn, však ještě jednou přece jen ožije.

Chystá se další souboj Vítkovice versus Mladá Boleslav. Jen šest dnů po pohárovém střetu. Tentokrát sokové půjdou proti sobě v dohrávce 17. kola Tipsport Superligy. A ještě jedna zajímavá okolnost: znovu zápas vysílá přímým přenosem ČT sport.

"Na utkání jsem velmi zvědavý. Vítkovice jsme porazili minulé úterý ve velkém zápase o trofej a nabízí se myšlenka podcenění z naší strany. Ale já pevně věřím, že máme natolik zkušený tým, že se toho vyvarujeme. I proto, že je naším cílem prvenství v základní části a proti Vítkovicím k němu můžeme udělat další krok," míní trenér Mladé Boleslavi Jan Pazdera.

V lize se situace obou týmů liší. Mladá Boleslav prakticky od úvodu sezony drží vedení a průběžně navyšuje náskok. Zatím ztratila jediné tři body v zápasech s Bohemians. 

Vítkovice se potýkají s výkyvy výsledků i výkonů, zatím jsou čtvrté. 

Tipsport Superliga, dohrávka 17. kola

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal Mladá Boleslav

pondělí 23. ledna, 18.00, SC Dubina Ostrava

On-line: ceskyflorbal.cz

Videopřenos: CTsport.cz

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner