Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Poslední domácí zápas před MS. V neděli proti Pardubicím

 
 

15. listopadu 2018, Redakce

Technology Florbal Mladá Boleslav se chystá na svůj poslední domácí zápas, než Tipsport Superligu přeruší přestávka kvůli domácímu mistrovství světa. Boleslavský tým v neděli 18. listopadu hraje od 17.00 hodin proti Sokolu Pardubice.

Než  boleslavští reprezentanti Lukáš Bauer, Jiří Curney a Milan Tomašík přesunou své myšlenky na jeden z vrcholů svých kariér, jímž bude start na prosincovém domácím světovém šampionátu, kam byli tento týden nominováni, ještě je čekají dva klubové úkoly. V neděli nastoupí doma proti Pardubicím, v úterý Boleslav dohrává zápas na hřišti vedoucí Sparty.

“Chceme kvalitně zvládnout poslední dva zápasy před reprezentační přestávkou, to znamená oba vyhrát,” říká jednoznačně boleslavský trenér Jan Pazdera.

Pardubice si na jaře užily svou první účast v superligovém play-off v historii klubu, s Boleslaví vypadly ve čtvrtfinále 0:4 na zápasy. Teď Sokol bojuje o to, aby se do vyřazovacích bojů dostal znovu. Aktuálně jsou Východočeši devátí, přičemž rozestupy mezi osmým a třináctým místem jsou titěrné. V pondělí Pardubice porazily v přímém přenosu ČT sport pražské Vinohrady 7:3. Nejčerstvější zprávou z Pardubic je přestup dlouholetého obránce Marka Ďopana do FbŠ Bohemians.

Nedělní utkání bude mít slavnostní úvod, protože bude předána cena výherci soutěže s RE/MAX Priority.

14. kolo Tipsport Superligy

Technology Florbal Mladá Boleslav - Sokol Pardubice  

zápas 14. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 18. listopadu od 17.00 hodin v MSH Mladá Boleslav

Videopřenos: LSTV.cz

Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz

Rozhodčí: František Pangerl, Jiří Šedivý

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner