Technology florbal Mladá Boleslav

Přípravka krát tři na turnajích v domácí hale

 
 

8. února 2017, Redakce

V neděli 5. února se v nové mladoboleslavské sportovní hale Zalužanská konal ligový dvojturnaj florbalových přípravek. A byly k vidění mraky malých boleslavských florbalistů. Náš oddíl měl v turnajích zastoupeny všechny tři své přípravkové týmy, pořádající Florbalová akademie MB dvě družstva, přičemž jedno bylo z velké části dívčí.

Medailové pomazlení. Přípravka White sestavená pro turnaj 5. února 2017.

V nejvýše nasazeném přípravkovém koši bojovali naši nejzdatnější přípravkáři pod označením White pod trenérskou taktovkou bratří Boušků. Stejně tak na týmové soupisce bylo možné najít bratrance Bouškovi, Matěje a Jirku. Na úvod turnaje prohráli s týmem Floorball Club Falcon blue 2:7, poté dovedli k remíze zápas s Athletics Praha modří 9:9, na závěr porazili DDM Horní Počernice ORKA 6:4. Se shodným počtem pěti branek byli v turnaji našimi nejlepšími střelci Adam Hajný, Matěj Bouška a Daniel Stuchlík.


Přípravka Blue

Naše týmy Blue a Black shodně zápolily ve druhém koši, na druhém hřišti na opačném konci haly. Družstvo Blue ve skupině zdolalo FA MB-Dráčata 3:1 a prohrálo s BLACK ANGELS Black 2:13. V boji o pomyslný bronz nestačili "modráci" na Orku Čelákovice 3:9. Střelcem pro tento den byl se třemi zářezy Mětěj Hudec. Tým Black se ve skupině nezaradoval z výhry, neboť nestačil na Orku Čelákovice 3:9 a Říčany 3:14. "Černoušci" si to ale vynahradili ve třetím utkání, ve kterém porazili FA MB-Dráčata 3:1. Nejlepším hráčem týmu Black trenéři vyhodnotili Jiřího Procházku.


Přípravka Black

Ať na nedělních turnajích skončili, jak skončili, všichni naši hráči byli po skončených florbalových bitvách odměněni pěknou bronzovou medailí s klubovým logem. Do určité miry také za to, jak dobře doposud v sezóně fungují, pilně trénují a na turnajích odvádí dobré výkony. Na řadě předchozích turnajů si medailová umístění vybojovali a "placky" zasloužili, ale cenným kovem oceněni nebyli. Tak se na domácím turnaji přeci jenom nakonec dočkali.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner