Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Radek Gwuźdź: V Lípě jsme mohli dát mnohem víc gólů

 
 

13. ledna, Redakce

Když zaparkoval autobus s boleslavskými florbalisty na parkovišti před českolipskou halou, Radek Gwuźdź slyšel: “Vítej doma!” Kondiční trenér Technology Florbal Mladá Boleslav pochází z České Lípy, v tamním klubu začínal s florbalem a v sobotu přijel jako soupeř. “Těšil jsem se, mám tu plno kamarádů,” říkal po výhře 5:1.

Přišla se podívat i rodina, že?

Byli tu mamka s ťatkou a ještě vzali přátele - tuším - z Ruska, kteří viděli florbal poprvé. Těm se to moc líbilo, prý jsme byli nejlepší.

Takže doma nebylo dilema, komu fandit?

Nene, samozřejmě drží palce Bolce!

Jak jste vnímal zápas ze střídačky?

Myslím si, že ke konci to bylo místy zbytečně vyhrocené. Jinak jsme dobře kontrolovali hru. České Lípě výborně zachytal Ivan Ponomarev, z jeho strany to byl opravdu kvalitní výkon. Nějaké situace jsme určitě mohli řešit líp, ale řekl bych, že výsledek 5:1 není úplně odpovídající. Mohli jsme dát mnohem víc gólů, byť i Lípa měla také své šance.

Měla Česká Lípa čím překvapit Bolku?

Myslím si, že z toho, co Lípa předvedla, pro nás nebylo nic překvapivé. Všechno jsme očekávali, s některými věcmi jsme se měli poprat lépe, ale nic neočekávaného v zápase nebylo.

Jaký program připraví trenéři týmu před úterním finále Poháru České pojišťovny v Mostě?

V neděli očekáváme od všech kluků poctivou regeneraci, aby si odpočinuli, vyčistili si hlavu a užili si volno. V pondělí večer máme trénink, takže z kondičního programu už kromě rozcvičky a závěrečného vyklusání vyloženě nic extra v plánu nemáme. Teď už to bude o tom, co umíme.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner