Technology florbal Mladá Boleslav

Šest zápasů, pět výher - elévové se úspěšně činili

 
 

12. listopadu 2015, Aleš Tůma

Další turnaje svých soutěží v trojkovém florbalu v sobotu 7. listopadu odehrály oba elévské týmy. Z celkového počtu šesti utkání neutrpěly naše týmy žádnou prohru, naopak některé z nich byly plně v režii malých boleslavských florbalistů.

Tým A v Kolíně neprohrál, přesto se musel spokojit se třetím místem (Panthers B 18:1, Sparta Praha Red 4:4 a Hořovice 18:1). Velká část kluků sbírá kromě elévské soutěže také zkušenosti v pětkovém florbalu za B tým mladších žáků, což se následně potvrzuje v utkáních jejich "domovské" kategorie. Ve dvou ze tří zápasů náš tým na hřišti zcela dominoval a potvrdil to i konečným skóre. Vyrovnaný a remízový souboj se Spartou je nakonec odsoudil k boji o třetí místo. Na turnajovou výhru a postup do vyššího koše si tak budou muset kluci počkat do příštího turnaje.

SESTAVA: Aleš Kopal (G), Matěj Výtvar, Štěpán Hendrych, Marek Macků, Šimon Čechura, Filip Bergman, Filip Ráb, Patrik Šebek, Filip Kohút, Vojtěch Čížek.

Tým B v barrandovské X3M Aréně byl více jak z poloviny tvořen šikovnými hráči z přípravky, i tak náš tým zaznamenal turnajové vítězství (Sparta Praha White 5:4, Texas bandits 8:7 a Jesenice 12:5). Gratulujeme.

SESTAVA: Michal Hrádek, Tomáš Volovik, Václav Kunc, Antonín Šimek, Daniel Bruntz, Petr Špaček, Lukáš Urban, Tomáš Hajný, Martin Vacek.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner