Technology florbal Mladá Boleslav

Strůjce Made in Bolka Shopu: Lidé jsou u nás spokojení

 
 

20. listopadu 2017, Redakce

Zažil už tolik florbalových sezon, ale tahle je pro Petra Novotného úplně jiná. Po trénincích i zápasech ho doma vítá úsměv takřka dvouměsíční dcery Lucinky. Navíc coby obchodní manažer probouzí k životu novou klubovou prodejnu Made in Bolka Shop.

Je to pro vás rok plný změn, souhlasíte?

Změny to jsou velké, hlavně ta doma - dcera mi změnila život. S partnerkou všechno podřizujeme tomu, aby naše miminko bylo spokojené. (úsměv)

A jak jsou spokojení zákazníci Made in Bolka Shopu v Nové městské sportovní hale?

Klubovou prodejnu jsme plánovali dlouhou dobu, cítili jsme, že tenhle projekt potřebujeme pro naše členy, všechny boleslavské florbalisty i fanoušky. Po prvních týdnech od otevření to vnímám jako dobrý krok. Lidé jsou spokojení a všem se u nás líbí.

Dalo vám zabrat spuštění?

S Tomášem Pacákem (generálním manažerem klubu) jsme celou tu problematiku detailně rozebírali. Cítili jsme, že je na takový projekt správný čas. Naším členům a obecně florbalistům, kterých jsou ve městě stovky, chyběl ten správný servis a vůbec přístup ke florbalovému vybavení. I pro propagaci našich partnerů jsme vnímali, že takové místo potřebujeme.

Sám už máte s obchodním prostředím bohaté zkušenosti, že?

V obchodu se pohybuju zhruba dvanáct let, ale Made in Bolka Shop beru jako projekt, díky kterému si dvakrát v týdnu ve vymezený čas můžu od byznysu a své hlavní práce trochu odpočinout. Klubovou prodejnu vnímám jako místo, kde se florbalisté mohou potkat, přijít pro radu a vidět možnosti našich partnerů, které jsou hodně rozsáhlé, ať se bavíme o značkách Salming, Mizuno, Amix Nutrition nebo i fanouškovské kolekci Made in Bolka. Tu chceme nadále rozšiřovat a zaslouží si místo, kde bude vidět nastálo, nejen na zápasech.

Pozorní fanoušci si možná všimli, že z boleslavské střídačky odteď září lahve s velkým G. O co jde?

I díky Made in Bolka Shopu teď navazujeme spolupráci se značkou Gatorade, která se stala naším partnerem pro pitný režim. Je to světová špička v oblasti sportovních nápojů a sortiment Gatorade nově nabízíme i v klubové prodejně.

Vybral by si hráč Petr Novotný jako zákazník Made in Bolka Shopu?

Určitě! Před otevřením mi prošlo rukama spoustu holí a vyzkoušel jsem si od Salmingu jeden z typů ve velikosti 103, což jsem doteď v kariéře nikdy nezkoušel. Posledních čtrnáct dnů s tou florbalkou trénuju a zatím z ní mám dobrý pocit. Taky jsem hodně vybíravý na kvalitní sálovky a myslím, že od Mizuna jsme teď našli čtyři pět modelů, které jsou fakt super.

S botami jste prý v týmu udělali terno i před zápasem s Chodovem.

Je pravda, že právě v týdnu před utkáním Milan Tomašík a Pepa Pluhař skočili do nových bot od Salmingu a Mizuna z Made in Bolka Shopu, a pak na hřišti patřili mezi naše nejlepší hráče. Takže super efekt! (úsměv)

Made in Bolka Shop

  • Klubovou prodejnu najdete v Nové městské sportovní hale na adrese Zalužanská 1457. 
  • Otevřeno má každé úterý a čtvrtek od 13.00 do 17.30 hodin. 
  • Členové Technology Florbal Mladá Boleslav, Florbalové akademie Mladá Boleslav a hráči Regionální amatérské florbalové ligy mohou využít slevový program.
  • Stánek Made in Bolka Shopu můžete navštívit také při všech domácích superligových utkáních v Městské sportovní hale U Stadionu 1322.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner