Technology florbal Mladá Boleslav

Trenér před semifinále: Budeme dobře připraveni

 
 

22. března 2016, Redakce

Zrovna vedl nedělní trénink, když se dozvěděl: V semifinále jdete na Vítkovice! Trenéra mladoboleslavských florbalistů Jana Pazderu to při pohledu na seznam všech semifinalistů nepřekvapilo. „Čekal jsem, že narazíme na ně,“ přiznává před víkendovým startem série.

Jakým soupeřem budou Vítkovice?

Náročným. Mají dobře technicky vybavený tým, který se snaží hrát aktivně a kontrolovat balonek. Vítkovické mužstvo disponuje několika osobnostmi, které i přes svůj relativně mladý věk mají spoustu zkušeností s play-off.

Vítkovice hrály sedmizápasové čtvrtfinále s Tatranem, zato vy jste měli o týden navíc na přípravu. Jak je Boleslav nachystána?

Do neděle jsme nemohli pracovat s tím, na koho narazíme, takže jsme se soustředili sami na sebe. Dobře jsme trénovali, i se zaměřením na kondici. Teď zpracujeme informace, které o soupeři máme. Budeme dobře připraveni. Chceme pokračovat ve stoupající tendenci našich výkonů v play-off.

Budete muset tlumit vzpomínky na prohrané pohárové finále s Vítkovicemi?

Naopak! Je to jediný zápas, který jsme proti tomuto soupeři v sezoně nezvládli. Stojí za to připomenout si průběh a recept, který na nás Vítkovice našly.

A co bohatá semifinálová historie v play-off? Týmy proti sobě půjdou už pošesté!

Je to téma, které padlo okamžitě poté, co vyšlo najevo, že budeme hrát s Vítkovicemi. Až série však ukáže, jak moc se minulost dá srovnávat se současností.

Úvodní domácí semifinálové zápasy


1. utkání: sobota 26. března, 13.15, MSH Mladá Boleslav (PP ČT sport)

2. utkání: neděle 27. března, 17.00, MSH Mladá Boleslav

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner