Technology florbal Mladá Boleslav

V neděli doma! Jak Boleslav zvládne duel s Brnem?

 
 

18. listopadu 2017, Redakce

Prodloužený sváteční víkend přináší dvojitou florbalovou dávku: v pátek Technology Florbal Mladá Boleslav bez potíží zvítězil ve Znojmě 11:1. Jak naváže v neděli doma proti Brnu? Hraje se od 17 hodin v Městské sportovní hale.

Do Mladé Boleslavi míří tým, který na startu nové sezony vyklidil pracně vybudované pozice. Brno dvakrát z posledních tří ročníků hrálo semifinále, ovšem teď je mimo příčky zajišťující play-off. Z jedenácté pozice ztrácí na postupovou osmičku sedm bodů, což může být problém.

V pátek si Brno pozvalo Vítkovice na výjezdní zápas do Hodonína a před víc než sedmi stovkami diváků prohrálo těsně 4:5.

Boleslav měla na svátek 17. listopadu mnohem snadnější práci, ve Znojmě vyhrála 11:1 a jako první pokořila hranici 100 nastřílených gólů v superligové sezoně 2017/2018. Teď je na čísle 101. 

Další, tentokrát individuální milník nastane proti Brnu. Obránce Petra Krzyžanka čeká 200. utkání v nejvyšší soutěži v základní části. 

Utkání nepodceňuje boleslavský trenér Jan Pazdera: "Čeká nás soupeř, kterému se nyní moc nedaří, ale o to větší vůli vrátit se na vítěznou vlnu Brno bude mít. Má kvalitní hráče, což víme i ze vzájemného utkání na Czech Open, kde nás Brno potrápilo." Letní zápas v Praze skončil 3:3. 

Video: Boleslav vs. Brno. V neděli od 17.00

Servis

Technology Florbal Mladá Boleslav - itelligence Bulldogs Brno

  • zápas 13. kola Tipsport Superligy se hraje v neděli 19. listopadu od 17.00 v MSH Mladá Boleslav
  • předprodej vstupenek: ticketportal.cz
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • videopřenos: LivesportTV.cz
  • rozhodčí: Jakub Nábělek, Radek Štengl

Věděli jste, že...

když hrálo Brno v Boleslavi naposledy v únoru 2017, pěti body ho srazil jeho bývalý hráč Radek Krajcigr? Vstřelil čtyři góly, na jeden nahrál a Boleslav vyhrála 9:4.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner