Technology florbal Mladá Boleslav

Ve čtvrtek proti Tatranu. Kdo vyhraje pohárovou skupinu?

 
 

22. listopadu 2017, Redakce

Poslední listopadový domácí zápas florbalové Mladé Boleslavi: ve čtvrtek 23. listopadu se v závěrečném duelu osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny střetne s Tatranem Střešovice, vítěz bude mít papírově snazší cestu dalším pohárovým pavoukem. Hraje se od 19.30 hodin v Městské sportovní hale.

Čtvrtfinále už mají oba jisté. Ale kdo bude mít lepší výchozí pozici: Mladá Boleslav, nebo Tatran Střešovice? O tom rozhodne čtvrteční vzájemné klání. 

Vítěz zápasu a tedy i skupiny v domácím čtvrtfinále takřka určitě narazí na Ostravu. Poraženého čeká náročnější čtvrtfinále proti vítězi skupiny B (Sparta, nebo Bohemians) a především výhled potenciální semifinálové cesty do Vítkovic.

"Uvědomujeme si důležitost utkání s ohledem na další možný průběh Poháru České pojišťovny. K soutěži tradičně přistupujeme zodpovědně, chceme uspět," říká jasně boleslavský trenér Jan Pazdera, jehož tým je obhájcem pohárového triumfu. 

Tatran dorazí bez mladých reprezentantů Marka Beneše a Ondřeje Němečka, kteří na necelý měsíc zamířili do švédského Pixba Wallenstam. Čerstvě zraněný je navíc Filip Ullmann, jenž začátkem října vstřelil Boleslavi dva góly ve vzájemném superligovém utkání ( 4:5 v prodl.).

Ze zdravotních důvodů bude ve čtvrtek oslabena i Boleslav. "Nastoupit nemohou Petr Novotný, Petr Kološ a Martin Rožnovják," prozrazuje kouč Pazdera. "Utkání nám přinese srovnání, jak jsme se v naší hře posunuli od posledního zápasu s Tatranem."

Servis

Florbal Mladá Boleslav - Tatran Střešovice

  • závěrečný zápas osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny se hraje ve čtvrtek 23. listopadu od 19.30 v MSH Mladá Boleslav
  • předprodej vstupenek přes Ticketportal
  • on-line přenos: ceskyflorbal.cz
  • rozhodčí: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička

Věděli jste, že...

Tatran v předminulém zápase schytal debakl 1:8 v Ostravě? V Tipsport Superlize mu patří osmá příčka. 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner