Technology florbal Mladá Boleslav

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 17.2. - 18.2.

 
 

19. února, Redakce

O víkendu 17. a 18. února byla upřena mládežnická pozornost na dorost, který pořádal turnaj první ligy a utkal se s Chodovem a Tatranem, soupeři v boji o postup na závěrečný republikový šampionát. Nastoupilo také druhé dorostenecké družstvo a pět týmů elévů.

1. liga dorostenců – skupina B (17.2.)

Technology Florbal MB Black - FAT PIPE Florbal Chodov  5:1
Technology Florbal MB Black - OpenCamps Tatran Střešovice 4:5

Foto: Michal Hodík

Komentář trenéra Tomáše Nováka: "Proti Chodovu jsme podali koncentrovaný, týmový výkon. Zblokovali jsme spoustu střel, hráli jsme kvalitně na balonku. Výborně zachytal Ondra Tomšík. Proti Tatranu nám nevyšel úvod, po minutě jsme prohrávali 0:2. Je škoda, že jsme nevstřelili více gólů ve druhé třetině, během které jsme Tatran jednoznačně přehrávali. Ještě jsme se dostali do vedení 4:3, ale bohužel na konci už jsme neměli dost sil na vyrovnání."

PH+SČ liga dorostenců – skupina B (17.2.)

Technology Florbal MB White - FBC Jeleni Unhošť  10:1
Panthers Praha B - Technology Florbal MB White 10:6

Komentář trenéra Radima Křenka: "V prvním utkání jsme proti slabšímu soupeři podali standardní výkon, mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem. Ve druhém zápase jsme byli lepší než soupeř, častěji jsme měli balonek, ale vlastními chybami jsme Panthers darovali mnoho gólů. Pro zajímavost, v utkání jsme trefili pět tyček a čtyři břevna."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (17.2.)

Technology Florbal MB White - Florbalová akademie MB červení 11:9 
FBK Draci Čerčany - Technology Florbal MB White 7:18
Floorball Club Falcon Black - Technology Florbal MB White 8:23

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "Zápasů jako proti Florbalové akademii potřebujeme hrát více. Chybí nám více vyrovnaných zápasů, ve kterých kluci musí do poslední vteřiny bojovat a hrát koncentrovaně. V zápase proti Čerčanům jsme se doslova protrápili k vítězství. Chyběl pohyb, byl to takový profesorský florbal, který by na jiné týmy nemusel stačit. Naopak musím kluky pochválit za přístup k poslednímu zápasu proti Falcon. Všichni hráči byli v pohybu - jak s míčkem, tak bez něj. Z toho vznikala spousta golových příležitostí a proto taky tak vysoká výhra."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš (17.2.)

Technology Florbal MB Blue - FbK Olymp Praha Poseidon 11:4 
ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz - Technology Florbal MB Blue 6:13
FBC Kutná Hora-Orlové - Technology Florbal MB Blue 12:6

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Sobotní první dva zápasy se nám výsledkově povedly, přestože má naše hra stále rezervy v obranné činnosti jednotlivých hráčů. Finále jsme prohráli, přesto turnaj hodnotím pozitivně."

Další fotky ze zápasů boleslavských elévů White a Blue najdete v galerii pod souhrnem výsledků. Foto: Tomáš Hajný

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 3. koš (17.2.)

TJ Sokol Mukařov - Technology Florbal MB Green 9:9 
Technology Florbal MB Green - ACEMA Sparta Praha White 11:2
FBC Říčany bílí - Technology Florbal MB Green 6:7

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "Luštěničtí elévové mají za sebou další povedený turnaj, který si užili. Je vidět, že se kluci neustále zlepšují a hra je baví."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 4. koš (17.2.)

Technology Florbal MB Black - F.C. Vorms Praha 4:3
Wizards DDM Praha 10 Black - Technology Florbal MB Black 6:11
Prague Tigers Orange - Technology Florbal MB Black 8:3
Technology Florbal MB Black - FBC Draci Říčany modří 11:8

Komentář trenéra Jakuba Grubera: "Osobně jsem se na turnaj moc těšil - byla to moje první trenérská zkušenost s elévy v Mladé Boleslavi, protože mám jinak na starost mladší žáky, a také s herním systémem 3+1. Musím říct, že mě hráči moc potěšili. V průběhu turnaje jsme prohráli jen jeden zápas s favoritem koše, se kterým jsme první polovinu odehráli vyrovnaně. Jen nezvládnutá pětiminutovka druhé poloviny nás připravila o postup do vyššího koše. Musím kluky pochválit - nehledě na skóre zápasu se tlačili do branky a chtěli dávat góly, což je důležitá vlastnost pro jejich další rozvoj. Pokud se ještě naučíme za jekéhokoli stavu vracet na sto procent za balonkem a přidáme jednu dvě nahrávky, budu velmi spokojený. Za zmínku stojí také to, že nám na poslední utkání chyběli dva hráči, ale tým se semknul a odehrál skvělý zápas. Chtěl bych poděkovat hráčům i rodičům za skvělý turnaj, moc jsem si to s elévy užil a byla to super zkušenost."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 7. koš (17.2.)

Technology Florbal MB Orange - FbK Olymp Praha Perseus 11:4
Technology Florbal MB Orange - FbŠ Bohemians Praha 10 2:0
Technology Florbal MB Orange - Floor Maniacs Mělník 8:7

Komentář trenéra Jana Vonáška: "Turnaj se celému týmu vydařil hlavně po stránce nasazení. I když nás byl málo, bojovností a skvělými návraty do obrany kluci dokázali soupeře přehrát. Přestože se ve druhém zápase našemu hráči přivodilo nepříjemné zranění ruky, i poslední zápas jsme zvládli. Hráčům se dařilo střelecky a využívali většinu šancí, které si vypracovali."


Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner