Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 9.12. - 10.12.

 
 

11. prosince 2017, Redakce

Také o víkendu 9. a 10. prosince pokračovaly ve svých soutěžích mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav. Nastoupili junioři, starší žáci a elévové. Přinášíme přehled výsledků a komentáře trenérů.

KB liga juniorů - skupina B

9.12. Florbal Chomutov - Technology Florbal MB 6:20
10.12. FBC Štíři České Budějovice - Technology Florbal MB 7:13

Komentář trenéra Petra Kološe: "V Chomutově jsme do zápasu dobře vstoupili, ale v závěru první třetiny jsme zaváhali. Rozhodla druhá třetina, kterou jsme vyhráli 8:0. V Českých Budějovicích jsme ovládali hru v prvních dvou třetinách. Ta poslední nebyla povedená, ale se snahou a zápalem do hry jsem spokojený."

Liga starších žáků - skupina 3 - A - 1. koš

Technology Florbal MB Black - FAT PIPE Florbal Chodov 3:5
Kanonýři Kladno - Technology Florbal MB Black 3:3
Sokol Rudná - Technology Florbal MB Black 0:8

Komentář trenéra Radima Křenka: "Úvodní zápas s Chodovem nebyl oboustranně příliš povedený - soupeř ve druhém poločase proměnil své šance a my jsme nebyli schopní odpovědět. V následném utkání bylo Kladno o něco lepší na balonku a my naopak nebezpečnější, ale herně to z naší strany stále nebylo ono. Jsem rád, že se nám po stažení hry na dvě lajny povedlo smazat ztrátu 1:3 a vyrovnali jsme. V zápase o páté místo jsme jasně dominovali. Celkově nás trápí, že nedokážeme udržet konstantní tempo po celé utkání, máme kvalitní i slabší pasáže. Budeme na tom pracovat."

Liga starších žáků - skupina 3 - A - 6. koš

Technology Florbal MB White - ACEMA Sparta Praha PM 5:6
FBC Kutná Hora - Technology Florbal MB White 6:2
Black Angels White - Technology Florbal MB White 2:4

Komentář trenéra Jana Zoufalého: "Turnaj jsme využili ke sbírání zkušeností našich mladších kluků, obzvlášť těžký pro ně byl zápas proti Kutné Hoře, jejichž hráči nás vzrůstem jasně převyšovali. Kluci předvedli dobré i slabší momenty, za svůj přístup si zaslouží pochvalu."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 1. koš

Florbalová akademie MB červení - Technology Florbal MB Blue 16:5
Technology Florbal MB Blue - ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz 3:9
FAT PIPE Florbal Chodov White - Technology Florbal MB Blue 6:13

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Elévové z týmu Blue v prvním koši sbírali cenné zkušenosti proti kvalitně hrajícím týmům Florbalové akademie a Sparty. Po dvou jasných prohrách tým zabral a vyhrál zápas o umístění nad Chodovem White. Věřím, že návštěva v prvním koši byla dobrou zkouškou pro všechny hráče před dalšími zápasy v dlouhé sezóně."

Technology Florbal MB White - ACEMA Sparta Praha RED 19:5
FAT PIPE Florbal Chodov White - Technology Florbal MB White 3:20
Technology Florbal MB White - ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz 10:4

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "Jsem rád za to, s jakým nadšením a radostí kluci hráli. Měli chuť dávat góly, což někdy bylo na úkor kombinační hry. Těší mě velký počet gólů, ale některé situace jsme mohli řešit líp. V tréninku se musíme zaměřit na detaily, které nás posunou dál. Mrzí mě herní výpadek ve druhé půlce v posledním zápase proti Spartě. Děkuji rodičům za podporu."

Pod souhrnem výsledků najdete fotogalerii z turnaje elévů v 1. koši.

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 5. koš

Florbalová akademie MB-Dalovice - Technology Florbal MB Black 0:14
Technology Florbal MB Black - FbK Olymp Praha Herkules 10:4
SK Dvojka Praha - Technology Florbal MB Black 4:8

Komentář trenéra Václava Mlsny: "S prvním utkáním proti FA Mladá Boleslav-Dalovice i přes jasnou výhru 14:0 nejsem moc spokojen. Nepředváděli jsme pěkný florbal, pouze jsme těžili z nezkušenosti soupeřova brankáře. Po zlepšené kombinaci a předvedené hře jsme vyhráli i druhé utkání nad Olympem a postoupili jsme do boje o první místo a postup do čtvrtého koše. Finále proti SK Dvojka Praha bylo z naší strany nejpovedenější na turnaji.  Hezky jsme kombinovali a stříleli pěkné góly. Zaslouženě jsme vyhráli a postoupili. Důležitou roli ve finále hráli rodiče, kteří nás v hojném počtu podporovali a hnali za vítězstvím. Za to jim patří obrovský dík. Nesmíme usnout na vavřínech a musíme dál makat."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 - B - 7. koš

Technology Florbal MB Orange - Technology Florbal MB Green 4:14
Technology Florbal MB Orange - Floor Maniacs Mělník 10:7
FbK Olymp Praha Perseus - Technology Florbal MB Orange 6:5

Komentář trenéra Davida Rytycha: "První zapas jsme prohrali vysokým rozdílem s kvalitativně lepším soupeřem. Ve druhém utkání jsme se zlepšili a vyhráli 10:7 . V závěrečném zápase jsme prospali začátek a nestihli smazat gólové manko. Nakonec prohra 5:6, přesto musím hráče pochválit za bojovnost. Výsledné třetí misto bereme jako úspěch, ale samozřejmě je stále co zlepšovat. Rodičům děkujeme za podporu."

Technology Florbal MB Orange - Technology Florbal MB Green 4:14
FbK Olymp Praha Perseus - Technology Florbal MB Green 0:23
Floor Maniacs Mělník - Technology Florbal MB Green 3:23

Komentář trenéra Lubomíra Krkošky: "Na turnaji jsme měli k dispozici celou luštěnickou základnu elévů, protože šlo o poslední turnaj před Vánoci a chtěli jsme, aby si ho všichni užili. Jsem rád, že se nám dařilo jak herně, tak výsledkově."


Fotogalerie

 

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner