Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Výsledky mládežnických týmů v období 9.3. – 13.3.

 
 

15. března, Štěpán Švejda

Ani v úvodu jarních prázdnin týmy Technology Florbal Mladá Boleslav nelenily a vydaly se podat co nejlepší výkony. K vidění bylo juniorské play-off, také starší žáci a elévové. Výsledky a komentáře trenérů naleznete níže v článku.

KB liga juniorů – play-off A - osmifinále, 1. zápas (9.3.)

Technology Florbal MB - Sokol Pardubice 4:5p (0:1, 1:3, 3:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 22. Vyhnánek (Zmatlík), 54. Zoufalý (Šlechta), 56. Korych, 59. Šlechta (Zoufalý) - 19. Kohoutek (Kučera), 33. Petržela (Weinelt), 35. Kohoutek (Kučera), 35. Verner (Petržela), 70. Souček (Kučera); rozhodčí: John - Starý; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 51

Sestava Technology Florbal Mladá Boleslav: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zmatlík, Zoufalý, Štecha, Peštál, Hložek, Martínek, Šlechta, Kučera, Švejda, Tomšík, Vajsejtl, Pařízek.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Jsme si vědomi toho, že jsme první dvě třetiny zahráli pod naše možnosti a soupeř hrál velmi kvalitně. Odpovědnost za výsledek dnešního zápasu je pouze na nás."

KB liga juniorů – play-off A - osmifinále, 2. zápas (10.3.)

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 6:8 (1:4, 3:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 5. Kaluža (Kučera), 31. Kohoutek (Petržela), 37. Souček (Kohoutek), 38. Novák (Verner), 42. Macek (Bartoš), 43. Kučera (Souček) - 6. Vyhnánek (Švejda), 11. Korych (Šlechta), 12. Švejda (Korych), 17. Kučera (Šlechta), 21. Šlechta (Kučera), 26. Šlechta (Kučera), 48. Korych (Šlechta), 54. Pařízek (Kárník); rozhodčí: Beránek - Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 88

Sestava Technology Florbal Mladá Boleslav: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zmatlík, Zoufalý, Štecha, Peštál, Hložek, Martínek, Šlechta, Kučera, Švejda, Tomšík, Vajsejtl, Pařízek.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "Povedlo se nám herně dobře vstoupit do utkání, i přes první obdrženou branku jsme byli lepším týmem. Za stavu 6:1 jsme bohužel zcela vypadli z obraných rolí a soupeř toho dokázal využít. Jsem rád, že jsme v závěru dostali hru pod kontrolu a došli si pro zaslouženou výhru."

KB liga juniorů – play-off A - osmifinále, 3. zápas (13.3.)

Technology Florbal MB - Sokol Pardubice 5:7 (0:1, 2:3, 3:3)

Branky a nahrávky: 34. Kárník (Kučera), 38. Zoufalý (Korych), 45. Šlechta (Zoufalý), 48. Korych (Martínek), 53. Šlechta (Martínek) - 12. Souček (Petržela), 23. Czeszewski (Smola), 26. Czeszewski (Weinelt), 39. Šmíd (Kaluža), 49. Kučera (Novák), 52. Novák (Kohoutek), 56. Macek (Petržela); rozhodčí: Brejcha - Husák; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 65

Sestava Technology Florbal Mladá Boleslav: Macík - Vyhnánek, Kárník, Goll, Korych, Zmatlík, Zoufalý, Peštál, Hložek, Martínek, Šlechta, Kučera, Švejda, Tomšík, Vajsejtl, Pařízek.

Komentář trenéra Martina Šáchy: "V celé sérii se ukázala nezkušenost mladého týmu a rozhodující zápas jsme nezvládli po psychické stránce. Pokud se v týmu najde více lídrů, budeme v klíčových zápasech silnější. Děkuji soupeři za férovou sérii a přeji hodně štěstí v dalších zápasech."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 2. koš (9.3.)

FC Bučis Team Yellow - Technology Florbal MB Black 4:3
Technology Florbal MB Black - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
Technology Florbal MB Black - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:7

Komentář trenéra Jana Zoufalého: Do turnaje jsme nastoupili v osmi hráčích, z toho čtyři byli mladší žáci. Hlavním důvodem byly jarní prázdniny a hodně omluvenek. Kluci bojovali, ale na udržení v prvním koši to nestačilo. Děkuji klukům za přístup k turnaji a bojovný výkon."

Liga starších žáků - skupina 3 – A – 3. koš (9.3.)

Technology Florbal MB White - Florbalová akademie MB 6:1
Florbal Jesenice - Technology Florbal MB White 7:1
FAT PIPE FLORBAL CHODOV white - Technology Florbal MB White 4:5p

Komentář trenéra Radima Křenka: "Turnaj ovlivnilo, že začínaly jarní prázdniny, takže hráčů bylo jen osm. Ale i tak předvedli kluci pěkné výkony a zahráli si až až. Chtěl bych je pochválit především za nasazení a také za předvedenou hru."

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 1. koš (10.3.)

FBC Kutná Hora - Orlové - Technology Florbal MB Black 9:8
Technology Florbal MB Black - Wizards DDM Praha 10 gold 5:13
Technology Florbal MB Blue - Technology Florbal MB Black 7:16

Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Blue 7:4
ACEMA Sparta Praha RED - Technology Florbal MB Green 11:1
Technology Florbal MB Green - FBC Kutná Hora - Orlové 6:9

Technology Florbal MB Green - Technology Florbal MB Blue 7:4
Technology Florbal MB Blue - ACEMA Sparta Praha RED 1:21
Technology Florbal MB Blue - Technology Florbal MB Black 7:16

Liga elévů 3+1 - skupina 3 – B – 2. koš (10.3.)

Technology Florbal MB White - FBC Draci Čerčany 12:6
Florbalová akademie MB červení - Technology Florbal MB White 12:9
Technology Florbal MB White - Floorball Club FALCON black 6:7

Komentář trenéra Tomáše Hajného: "Ve všech týmech byla vidět dobrá nálada a chuť hrát. Každý hráč předvedl to, co umí a šel do všeho naplno. Co se týče herní stránky, stále máme na čem pracovat. Děkuji rodičům za podporu."

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner